Zamknij

Fani Dody wbijają szpilę Pachutowi. Znalazł sobie sponsorkę?

07.12.2022 13:41

Związek Dody i Dariusza Pachuta budzi ogromne emocje obserwatorów. Nowy partner gwiazdy pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z wakacji – para wybrała się do Wietnamu. Fani piosenkarki zarzucili jej ukochanemu, że ten czerpie korzyści finansowe z medialnej relacji.

Doda i Dariusz Pachut
fot. Artur Zawadzki/East News/Screen Instagram/dariuszpachut

Doda jeszcze niedawno szukała miłości życia za pośrednictwem programu „Doda. 12 kroków do miłości” emitowanego na antenie Polsatu. Okazało się, że kontrowersyjna wokalistka znalazła uczucie poza planem popularnego show. Po tym, jak przestała kryć się ze swoim związkiem z Dariuszem Pachutem, fani zarzucili jej oszukiwanie widzów – ponoć celebrytka miała spotykać się z nowym wybrankiem jeszcze przed zakończeniem zdjęć do produkcji.

Zobacz także: Doda oszukała fanów? „Zrobiła z ludzi idiotów”

Dariusz Pachut wykorzystuje Dodę? Fani nie mają wątpliwości

Mimo negatywnych komentarzy celebrytka coraz śmielej chwali się relacją z byłym partnerem Doroty Gardias. Słowa krytyki podsumowała na swoim instagramowym profilu.

Ja chyba nie zdawałam sobie sprawy z tego, jakie to niezdrowe emocje będzie wywoływać. Sądziłam, że ten program raczej wszyscy potraktują jako rozrywkowy i uczący, te rozmowy z psychologiem dadzą dużo lekcji też dla widzów, a nie matrymonialny

– powiedziała na jednym z InstaStories, dodając, że z powodu zawarcia związku poza programem widzowie życzyli jej nawet śmierci.

- Życzenie mi śmierci i nowotworu, nawet nie będę wam wklejać tych wiadomości, bo nie chcę karmić tych złych emocji, jest to przerażające, w jaki sposób takie prymitywne, wręcz zwierzęce odruchy, wywołuje reality show w ludziach – wyznała.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Doda i Dariusz Pachut wrócili niedawno z wycieczki po Wietnamie, a sportowiec podzielił się na Instagramie zdjęciem, do którego dodał enigmatyczny opis.

Często boimy się ryzykować, niektórzy myślą, że przygody są niebezpieczne. Jestem pewny w 100 procentach, że to rutyna jest zabójcza

 – podsumował romantyczny wypad na swoim profilu.

Na reakcje nie trzeba było długo czekać – fani Rabczewskiej nie mieli litości dla jej wybranka i oskarżyli go o czerpanie korzyści finansowych ze związku z piosenkarką.

Łatwo powiedzieć, jak się ma sponsora

– napisał z goryczą jeden z obserwatorów, na co mężczyzna zareagował płaczącą ze śmiechu emotikoną.

- Proponuje się wziąć do roboty, a nie marudzić, zająć sobą, a nie osobami, których się nie zna – dodał.

Najwyraźniej zakochani nie biorą do siebie głosów krytyki i cieszą się swoją miłością.

Życzymy szczęścia!

loader
Doda Dorota Rabczewska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News