Obserwuj w Google News

Doda o dzieciach partnera. To nie pierwszy raz, gdy została macochą

2 min. czytania
07.12.2022 12:53
Zareaguj Reakcja

Doda rozpoczęła nowy związek z Dariuszem Pachutem. Mężczyzna jest ojcem dwójki dzieci. Jak piosenkarka, która deklaruje, że nie chce zostać matką, odnajduje się w roli macochy?

doda-o-dzieciach-partnera-to-nie-pierwszy-raz-gdy-została-macochą
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram (@dariuszpachut)

Doda wróciła niedawno z wakacji w Wietnamie, podczas których towarzyszył jej Dariusz Pachut. Media szybko odkryły, że mężczyzna to były partner Doroty Gardias. Kolejną rewelacją była informacja o dzieciach obecnego partnera Rabczewskiej. Dariusz swego czasu pochwalił się córką i synem na Instagramie. Jak Doda odnajduje się w roli macochy i co powiedziała o dzieciach Pachuta?

Redakcja poleca

Doda o byciu macochą dla dzieci Dariusza Pachuta

W rozmowie z dziennikarzem Pomponika Rabczewska niechętnie opowiadała o relacji z partnerem. Przyznała, że czuje, że pokazała w sieci zbyt dużo prywatnych chwil z ich wspólnych wakacji. Skomentowała też jego związek z Dorotą Gardias. Mówiąc o dzieciach Pachuta, nie była zbyt wylewna.

Myślę, że nie chcę na ten temat mówić. Może ze względu na osoby trzecie, czyli wspomniane dzieci.

Piosenkarka przyznała, że marzy o tym, by jej partner nie wyrażał chęci wejścia do świata show-biznesu. Podkreśliła, że zarówno dzieci sławnych rodziców, jak i osób całkowicie prywatnych, jeszcze nie zdają sobie sprawy, czy naprawdę chcą stać się rozpoznawalne. Jej zdaniem same powinny podjąć tę decyzję, gdy uznają, że są na to gotowe.

Nie chcę się wypowiadać na ich temat, bo wiem, jaki power mają moje słowa. Nic nie ginie w internecie. Staram się podchodzić z szacunkiem do najmłodszych

- dodała, zaznaczając, że nie wie, czy dzieci partnera życzyłby sobie, aby mówiła o nich publicznie.

To nie pierwszy raz, kiedy Doda musi odnaleźć się w roli macochy. Jej były narzeczony, Emil Haidar w trakcie związku z wokalistką był ojcem już nastoletnich córek, Oliwii i Wiktorii. W 2019 roku powitał na świecie Milę, która jest owocem jego związku z Aną Savic. Wkrótce urodził się także jej brat Konstantin.

Doda, będąc narzeczoną Haidara, także unikała wypowiadania się na temat pociech z poprzedniego związku partnera. Doceniacie jej konsekwencję w ochronie dzieci przed niepohamowaną ciekawością show-biznesowych portali?