Obserwuj w Google News

Jest zwiastun reality show „Doda. 12 kroków do miłości”. Artystka prawie płacze i mówi o Majdanie [WIDEO]

2 min. czytania
04.08.2022 11:26
Zareaguj Reakcja

Doda będzie niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej, jesiennej ramówki Polsatu. Już 3 września rusza reality-show z jej udziałem: „Doda. 12 kroków do miłości”. Do sieci trafił pierwszy, dość zaskakujący zwiastun.

Doda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Doda zakończyła już nagrania do reality show. Ma za sobą kilkanaście randek. Czy w końcu znajdzie tego jedynego? Przypomnijmy, że ma za sobą małżeństwo z Emilem Stępniem i Radosławem Majdanem. Spotykała się też z Nergalem, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem czy Maxem Hodgesem. Co zobaczymy w programie „Doda. 12 kroków do miłości”?

Zobacz także:  Doda zmagała się z uzależnieniem? "Zrozumiałam, że nie chcę tak żyć"

Doda będzie szukać partnera. Jest zwiastun programu „Doda. 12 kroków do miłości”

„Doda. 12 kroków do miłości” będzie emitowany od 3 września w Polsacie. Widzowie będą świadkami 12 randek. Potencjalni ukochani nie będą związani z show-biznesem. Po zakończeniu randek Doda będzie musiała wybrać czwórkę mężczyzn, spotkać się z nimi ponownie i wybrać zwycięzcę, z którym spędzi romantyczny weekend. Nagrania trwały 40 dni, a na planie piosenkarce pomagał psycholog.

W sieci pojawił się zwiastun nowego reality show. Lektor zapowiada, że ujrzymy w nim Dodę, jakiej nigdy nie widzieliśmy. Potem słyszymy kilka emocjonalnych wypowiedzi piosenkarki.

- Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy – mówi Doda.

- Strasznie mnie to kosztuje. Jestem wykończona psychicznie dlatego – mówi piosenkarka w innym fragmencie, słychać łamiący się głos.

Dość zaskakująca była wypowiedź skierowana do jednego z kandydatów. Pozostaje czekać na jego reakcję podczas emisji show.

- Czy ty sobie wyobrażasz, żebym poszła do łóżka z kimś, kto mi nie przyniesie kompletu badań? Czasami bywa, że i rok nie uprawiam seksu – tłumaczyła mężczyźnie gwiazda.

Redakcja poleca

Zaskakująca wypowiedź pojawiła się pod koniec zwiastuna. Doda wypowiedziała się tam na temat swojego pierwszego męża, Radosława Majdana.

- Musiałam nauczyć się zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam – przyznała.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS