Ewa Minge chce zmienić swój wygląd. „To jest najwyższy czas”

01.02.2023 15:39

Ewa Minge przez wiele lat była ofiarą przykrych komentarzy dotyczących swojego wyglądu. Projektantka dosłownie walczyła z wiatrakami, zaprzeczając krzywdzącym opiniom. Teraz przyznaje, że chętnie poprawiłaby coś w swoim wyglądzie.

Ewa Minge
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Minge trzy lata temu zdecydowała się otwarcie opowiedzieć o przyczynach zmieniającego się wyglądu twarzy. W rozmowie z „Faktem” projektantka ujawniła, że to wcale nie wina operacji plastycznych, a wrodzonego niedorozwoju wątroby. U projektantki zdiagnozowano też białaczkę i gdy leczyła się onkologicznie, również doszło do pewnych zmian w wyglądzie.

Zobacz także: Ewa Minge w kostiumie kąpielowym. "Taka figura to marzenie kobiety" [FOTO]

Ewa Minge planuje lifting twarzy

- Nie piję alkoholu. Wciąż też chora wątroba daje o sobie znać. Pojawia się wówczas opuchlizna na twarzy, bo w niektórych miejscach zbiera się limfa. Wyglądam wówczas strasznie, ale staram się normalnie funkcjonować – tłumaczyła Ewa Minge w rozmowie z „Faktem”.

Z kolei w wywiadzie dla „Plotka” Ewa Minge sprecyzowała swoje plany, o których wspominała jakiś czas temu w rozmowie z Odetą Moro. Jak się okazuje, projektantka planuje lifting twarzy. 56-latka chciałaby się zwyczajnie odmłodzić.

- Zamierzam zrobić sobie lifting twarzy. Lifting odmładzający. Kończę w tym roku 56 lat i doszłam do wniosku, że to jest najwyższy czas, żeby fakty dogoniły legendę – przyznała Ewa Minge.

Projektantka nie ma zamiaru całkowicie zmieniać swoich rysów twarzy. Zabieg chce zrobić, ponieważ… zwyczajnie może. Celem jest „likwidacja oznaki upływu czasu”. Nie ma zamiaru robić liftingu, reklamując klinikę i tym samym nic nie płacąc. Ewa Minge jest przygotowana na wydatki.

- To nie są jakieś rozliczenia barterowe. Stać mnie na to, żeby zapłacić za operację. Pełny lifting potrafi kosztować od 25 tysięcy, nawet do 60 tysięcy. Wszystko zależy od tego, jakie części twarzy i ile. Czy potrzebujemy naciągać czoło? Ja nie potrzebuję, bo mam piękne i gładkie – sprecyzowała projektantka.

RadioZET.pl/Fakt.pl/Plotek.pl

loader
Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News