Obserwuj w Google News

Ewa Minge przeżyła koszmar. Opowiedziała o strasznych doświadczeniach

3 min. czytania
13.01.2023 13:59

Ewa Minge udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że życie nie szczędziło jej bolesnych doświadczeń. Niektóre z wydarzeń w jej życiorysie mogłyby zszokować niejedną osobę. O czym mowa?

Ewa Minge przeżyła koszmar. Opowiedziała o strasznych doświadczeniach
fot. Pawel Wodzynski/East News, DDTVN East News

Ewa Minge to nie tylko znana na całym świecie projektantka, ale także pisarka. Spod jej pióra wyszły do tej pory trzy książki: "Życie to bajka", "Gra w ludzi" oraz "Furtka do piekła". Minge w ostatnim czasie zaczęła częściej udzielać się w mediach. W programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" zdecydowała się otworzyć na temat bolesnych doświadczeń z przeszłości.

Zobacz także: Ewa Minge w kostiumie kąpielowym. "Taka figura to marzenie kobiety" [FOTO]

Ewa Minge została wykorzystana. Mężczyzna był z nią jedynie dla sławy

Sława to nie tylko luksus, bogactwo i szczęście. Status gwiazdy wiąże się z wieloma problemami, na przykład w zawiązywaniu szczerych, bezinteresownych znajomości. Ewa Minge przekonała się o tym na własnej skórze, gdy okazało się, że jej były wybranek związał się z nią ze względu na jej popularność i nie doceniał tego, jaką Ewa była osobą.

Wydawało mi się, że ktoś mnie kocha, a okazało się, że jestem narzędziem, tzw. produktem — żaliła się.

Redakcja poleca

Ewa Minge opowiedziała o koszmarze. Jej przyjaciółka przeszła przez piekło

Ewa Minge opowiedziała także o bolesnych doświadczeniach osób ze swojego najbliższego środowiska. Przyjaciółka projektantki przez pewien czas związana była z potwornym mężczyzną. Minge przyznała, że dostrzegała niepokojące sygnały, które jej znajoma wysyłała poprzez social media, jednak dopiero telefon od niej uświadomił gwieździe powagę sytuacji.

Moja przyjaciółka do mnie zadzwoniła. Odezwała się do mnie po dłuższym okresie czasu. Byłam zaskoczona. Tak naprawdę to ja ją zaczepiłam. Widziałam, że jakiś taki niepokojący wpis zamieściła w social mediach. Ponieważ bardzo sekundowałam jej związkowi, byłam cała szczęśliwa, że ona wreszcie znalazła to swoje szczęście, bo ma za sobą dwa nieudane związki. Mówię: nareszcie, cudowny, czuły facet... I piszę do niej "co jest", bo coś mi nie pasuje, a ona mi wysyła swoje zdjęcia ze zmasakrowaną twarzą — opowiadała.

Ostatecznie koleżanka Ewy Minge udała się na policję, by złożyć zeznania. Minge przekonywała w wywiadzie, że jej przyjaciółka została zaślepiona przez miłość.

Wszyscy dajemy się złapać wtedy, kiedy do głosu dochodzi serce. Osobę złą widzi się wtedy zupełnie inaczej — oceniła.

Minge w rozmowie z Jaruzelską wyjaśniła, że nic nie przyszło jej bez trudu. Jej zdaniem ludzie nie zauważają tego, ile przyszło jej zapłacić za swój sukces. Dodała jednak, że z każdego "piekła" udaje jej się wyjść i wyciągnąć z niego wnioski. Poza tym życie na świeczniku nauczyło ją, w jaki sposób radzić sobie z trudnościami, także tymi, które są efektem hejtu.

Wiele lat temu czułam strach, wychodząc na ulicę, że ludzie mi się przyglądają, zaglądają za uszy - czy mam szwy? Na stacji benzynowej, jak ktoś coś szeptał, to sądziłam, że na mój temat. Na szczęście to długo nie trwało, bo ja z natury jestem osobą bardzo silną, pracuję nad sobą. Zresztą miałam już wtedy na tyle rozpędzoną karierę i rozwiniętą osobowość, że po prostu nie dałam się zaszczuć. Mnie może położyć nieszczęście bliskiej osoby, ale mnie samą trudno jest powalić — tłumaczyła jakiś czas temu w wywiadzie dla "Show".

Minge cechuje się nie tylko zaradnością, ale także silnym charakterem, który pomaga jej przetrwać najcięższe próby. To właśnie on pomógł jej stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu.

Źródła: RadioZET.pl/Gwiazdozbiór Jaruzelskiej/Kobieta.interia.pl