Obserwuj w Google News

Ellie Goulding przeżyła chwilę grozy. Pirotechnika wybuchła jej przed twarzą [WIDEO]

2 min. czytania
31.08.2023 16:47
Zareaguj Reakcja

W zeszły weekend Ellie Goulding przeżyła prawdziwe chwile grozy. Podczas koncertu na Victoria Festival w Portsmouth piosenkarka została uderzona w twarz przez sceniczne materiały pirotechniczne. Artystka zabrała głos. 

Ellie-Goulding-przeżyła-chwile-grozy-Raca-wybuchła-jej-przed-twarzą
fot. DAHA/BackGrid UK /East News, TARR/BackGrid UK /East News

Ellie Goulding to jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek ostatnich lat. Artystka ma na swoim koncie wiele hitów i wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Ellie co rusz podbija stacje radiowe swoimi nowymi utworami, a jej fani mogą spotkać się z nią m.in. na festiwalach muzycznych.

Redakcja poleca

Ellie Goulding przeżyła chwile grozy. Pirotechnika mogła poparzyć jej twarz 

Na jednej z tego typu imprez Goulding wystąpiła nawet w zeszły weekend. Brytyjka pokazała się na Victoria Festival w Portsmouth, gdzie zaserwowała wielbicielom niepowtarzalne show. Podczas koncertu doszło jednak do niebezpiecznej sytuacji, podczas której Ellie mogła nabawić się poważnych oparzeń.

Gdy 36-latka wykonywała swój klubowy klasyk „Miracle”, w pewnym momencie podeszła do krawędzi sceny. Wtedy przed twarzą rozweselonej Ellie mignęły sceniczne materiały, a ona gwałtownie złapała się za twarz. Chwile grozy zostały uwiecznione na nagraniach fanów, którzy podzielili się nimi m.in. na TikToku.

W krótkim filmiku słychać też, jak widocznie przestraszona piosenkarka przeklina do mikrofonu. - F*ck – słyszymy w opublikowanym nagraniu. Tego dnia Goulding postanowiła dokończyć swój koncert, lecz jej fani nie wiedzieli tak naprawdę, czy zetknięcie z pirotechniką nie spowodowało u niej poparzeń twarzy.

„Byłam tam wczoraj, ale nie wiem, czy coś jej się stało”; „Co za profesjonalizm i siła. Ta kobieta poświęciła się dla pracy, mimo tak niebezpiecznych warunków”; „Mam nadzieję, że wyszła z tego cało” – czytamy w komentarzach na TikToku.

Chwile grozy na koncercie Ellie Goulding
fot. DAHA/BackGrid UK /East News

Jakiś czas po koncercie Ellie zwróciła się z wiadomością do wielbicieli w relacji na swoim Instagramie, gdzie podziękowała im za troskę. Artystka zapewniła również, że płomienie nie wyrządziły jej krzywdy.

- Dla tych, który pytają – wszystko ze mną w porządku. Pirotechnika nie uderzyła bezpośrednio w twarz. Moja twarz jest nienaruszona. Dziękuję za troskę, bardzo Was kocham – mówiła.

Nie przegap
Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER