Edward Miszczak o przyszłości „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. To koniec?

03.02.2023 13:48

Taniec z gwiazdami” zniknie z anteny Polsatu? Wielu fanów show zastanawia się, czy Edward Miszczak, podobnie jak za czasów rządów w TVN-ie, podejmie decyzję o usunięciu formatu z ramówki. Nowy dyrektor programowy zabrał głos.

Taniec z gwiazdami Edward Miszczak
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Taniec z gwiazdami” już od kilkunastu lat gości na ekranach telewizorów. 16 kwietnia 2005 roku show zadebiutował w TVN-ie – ostatni odcinek wyemitowano 27 listopada 2011 roku i był to finał 13. edycji. Potem, wiosną 2014 roku, program podbijał oglądalność w Polsacie. Teraz gdy Edward Miszczak zmienił miejsce zatrudnienia, fani obawiają się kolejnych przewrotów. Nie chcą po raz kolejny żegnać się z show, które co tydzień dawało tyle emocji.
Zobacz także: Iwona Pavlović też odejdzie z Polsatu? Co dalej z „Tańcem z gwiazdami”?

Taniec z gwiazdami: Edward Miszczak usunie format z Polsatu?

Odkąd Edward Miszczak został nowym dyrektorem programowym Polsatu, miało miejsce wiele przetasowań, chociażby tych dotyczących zmian w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej i odejście Piotra Gąsowskiego odbiło się szerokim echem.

Stąd ogromne zmartwienie o dalszą przyszłość „Tańca z gwiazdami”. Czy format zniknie z anteny? A może zostanie odświeżone jedynie w kontekście wymiany prowadzących oraz jury? Coraz więcej niepokoju powoduje brak „Tańca z gwiazdami” w wiosennej ramówce. Co z jesienią?

- Na pewno będzie. Fani tego programu mogą spać spokojnie powiedział Edwards Miszczak w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Ta odpowiedź na pewno uspokoi mnóstwo fanów, ale co do dalszej przyszłości formatu nic nie jest pewne. Edward Miszczak odpowiedział dość tajemniczo i pozostawił wiele domysłów. „Jastrząb Post” zapytał, czy jesienią 2023 program zostanie wyemitowany po raz ostatni.

- To za wczesne pytanie. Dopiero od jutra zaczynamy pracować nad jesienią odpowiedział Edward Miszczak.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS