Doda dostała kolejny program w Polsacie. Edward Miszczak się wygadał

03.02.2023 11:05

Doda pracuje nad kolejnym telewizyjnym formatem. Premiera nowego programu piosenkarki ma mieć miejsce w Polsacie i znaleźć się w jesiennej ramówce. Co szykuje artystka i Edward Miszczak?

Doda
fot. VIPHOTO/East News

Doda i Edward Miszczak zakopali wojenny topór. Wszystko sobie wyjaśnili, a nowy dyrektor programowy Polsatu w rozmowie z „Faktem” pokusił się nawet o stwierdzenie, że kocha się teraz z Dodą do bólu. Napomknął, że pojawiło się wiele wspólnych pomysłów i jest gotowy do działania. Rozmowy chyba dały pozytywny efekt, ponieważ Doda niedługo znów pojawi się na ekranach telewizorów. Edward Miszczak dał zielone światło po sukcesie formatu „Doda. 12 kroków do miłości”.

Zobacz także: Doda niepokojąco o swoim zdrowiu. „Stan przedzawałowy, duszenie w klatce”

Doda dostanie kolejny program w Polsacie

W programie „Doda. 12 kroków do miłości” widzowie mogli obejrzeć zmagania piosenkarki w poszukiwaniu tego jedynego. Po odbyciu kilkunastu randek artystka oświadczyła, że owszem, jest zakochana, ale nie jest to żaden z uczestników. Średnia oglądalność premierowych odcinków wyniosła 746 tys. widzów.

Teraz pora na kolejną współpracę Dody i Polsatu. Stacja planuje wypuścić program z udziałem piosenkarki, którego odcinki mają ukazywać się co tydzień. Prace intensywnie trwają, ale nikt z Polsatu nie chce puścić pary z ust.

- Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dodą. Jej program „Doda - 12 kroków do miłości” okazał się sukcesem, osiągał fantastyczne wyniki w internecie. Kontynuujemy z Dodą współpracę, pracujemy nad nowym projektem, który trafi do emisji najprawdopodobniej w jesiennej ramówce. Na chwile obecną nie zdradzamy szczegółów na ten temat – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z portalem „Wirtualnemedia.pl”.

- Kolejne reality przed nami się tworzy – ogłosiła niedawno Doda na Instagramie.

Jakiś czas temu piosenkarka w rozmowie z „Party” ujawniła też, że chciałaby stworzyć film, współpracując z Edwardem Miszczakiem. W jej głowie pojawiły się też kolejne pomysły. Zastanawiała się nad reality show o pracy „postrzelonej, kreatywnej producentki na planie filmowym. […] ja bym zrobiła coś spektakularnego”.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS