Miszczak zwolni kolejne gwiazdy? Już nie kryje swoich zamiarów. Wspomniał o "ślicznej parze"

03.02.2023 13:15

Edward Miszczak wypowiedział się na temat kolejnych zwolnień w Polsacie. Do tej pory posady stracili m.in. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Następca Niny Terentiew zdradził swoje plany. Nie ukrywa, że nie będzie kierował się kryteriami sprawiedliwości. 

Edward Miszczak
fot. VIPHOTO/East News

Edward Miszczak w styczniu objął fotel dyrektora programowego Telewizji Polsat. Następca Niny Terentiew szybko zaczął wprowadzać zmiany. Na pierwszy ogień poszedł program "Twoja twarz brzmi znajomo", z którym pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, a następnie Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski. 

W wywiadzie nowy dyrektor zasugerował jednak, że to nie on stoi za zwolnieniem Skrzyneckiej. - Ja pracuję dopiero od dwóch tygodni, naprawdę - podkreślił z uśmiechem i wyjaśnił, że za podobnymi decyzjami stoi zawsze szereg osób. Z kolei Nina Terentiew dała do zrozumienia, że ona raczej nie pozbyłaby się aktorki, ale uważa, że nowy szef ma pełne prawo zwalniać i zatrudniać kogo chce. 

Miszczak krótko o wyrzuceniu Skrzyneckiej z TTBZ: "Takie życie"

Edward Miszczak zwolni kolejne gwiazdy z Polsatu? 

Czy w Polsacie kroją się kolejne zwolnienia wśród gwiazd? Edward Miszczak został o to zapytany podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Nowy dyrektor programowy nie ukrywał swojej koncepcji. Na pewno będzie stawiał na świeże, dynamiczne osoby, jak pewna "śliczna para", która występowała na scenie w czasie spotkania. 

Mnie bardziej interesuje tworzenie - podkreślił. - Maciek Rock bardzo mnie interesował w Polsacie, ale zniknął, za moją sprawą wrócił. Dzisiaj ta para, która była na scenie, była śliczną parą telewizyjną, której konkurencja na pewno nie posiada. Świeża, nowa, dynamiczna. Mnie bardziej interesuje przywracanie, a nie przywracanie sprawiedliwości - wyjaśnił enigmatycznie. 

Miszczak nie zdradził, kogo jeszcze oprócz Macieja Rocka zamierza ściągnąć do Polsatu. Kolejne przemieszania w kadrach jednak nastąpią, lecz raczej nie teraz. 67-latek wyjaśnił, że wiosenna ramówka odbywa się jeszcze według wytycznych Niny Terentiew.

Tymczasem pierwsze "wyrzutki" z Polsatu pozdrawiają z TVN-u...

Skrzynecka i Gąsowski poprowadzą „Dzień Dobry TVN”? Utarli nosa Miszczakowi

loader