Obserwuj w Google News

Co się zmieni w „Tańcu z Gwiazdami”? Edward Miszczak komentuje plotki

2 min. czytania
20.04.2023 18:19
Zareaguj Reakcja

Po szalonych zmianach w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie milkną plotki na temat tego, co może się zadziać w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto wyleci? Dyrektor programowy Polsatu – Edward Miszczak skomentował doniesienia.

Co się zmieni w „Tańcu z Gwiazdami”? Edward Miszczak komentuje plotki
fot. Artur Zawadzki/ East News

Po Ninie Terentiew rolę dyrektora programowego Polsatu przejął Edward Miszczak. Były szef TVN-u postanowił wprowadzić w słonecznej stacji wiele zmian. Zaczęło się od show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie pojawili się nowi prowadzący i nowy skład jury. Ze skandalem w tle z programem pożegnali się: Piotr Gąsowski, Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Zmieniono również nazwy kilku innych formatów, a „Love Island – wyspa miłości” przeniesiono na TV4. Mówi się, że nie ma opcji, by Taniec z Gwiazdami” pozostał taki, jaki był.

Zobacz też:  „Taniec z Gwiazdami”. To oni zatańczą w nowej edycji? Padły pierwsze nazwiska

Co będzie z „Tańcem z Gwiazdami”?

Kilka dni temu gruchnęła wieść o tym, że dwie osoby mają pożegnać się z fotelem jury w „TzG. Mowa o Iwonie Pavlović i Andrzeju Grabowskim. „Super Express” zapytał „Czarną Mambę”, co sądzi o tych rewelacjach.

- Kontrakt nie pozwala mi na udzielanie jakichkolwiek informacji, ponieważ program "Taniec z Gwiazdami" jest w toku ustalania – enigmatycznie odpowiedziała Pavlović.

Redakcja poleca

Z kolei z ustaleń „Pomponika” wynika, że show będzie emitowane innego dnia niż dotychczas. Portal podał, że nowe odcinki„TzG” będą pojawiały się w niedzielę, a nie w poniedziałek, co miało miejsce przez lata. Z tych wszystkich doniesień pewne jest jedno – 14. edycja „Tańca z Gwiazdami” pojawi się na Polsacie już jesienią.

Edward Miszczak o „Tańcu z Gwiazdami”

Choć od tygodni media aż huczą od plotek na temat zmian wprowadzonych w show, to żadne z nich nie zostało oficjalnie potwierdzone. Wszystko, co wiemy, wiemy od anonimowych informatorów z otoczenia produkcji. W końcu głos w sprawie zabrał sam dyrektor programowy słonecznej stacji.

- Na razie w sprawie "Tańca z gwiazdami" nie mamy nic do powiedzenia. Trwają wstępne przymiarki do jesiennej edycji. Więcej szczegółów zdradzimy dopiero w połowie maja (...) Dziwię się tym medialnym doniesieniom, bo jest za wcześnie, by rozmawiać o jakichkolwiek konkretach - powiedział Miszczak w rozmowie z „Plejadą”.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS