Zamknij

Miażdżą Dominika Abusa po zatrzymaniu przez policję. "Buractwo wyszło" [WIDEO]

05.12.2022 16:38

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" został zatrzymany do kontroli przez policję. Do sieci trafiło wideo ukazujące nerwową wymianę zdań gwiazdora TTV z funkcjonariuszem. Spora część internautów nie zostawia na Abusie suchej nitki. 

Dominik Abus
fot. Instagram:@ttv.pl

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" został zatrzymany przez policję, gdy prezentował swój sportowy wóz autorowi kanału motoryzacyjnego "Hi 5". Funkcjonariusze zwrócili uwagę na brak tablicy rejestracyjnej w aucie oraz przyciemnione szyby, ograniczające pole widzenia kierowcy.

Sprawa zakończyłaby się w zasadzie bez afery, ale gwiazdor TTV, wyraźnie niezadowolony z zatrzymania, zaczął dyskutować z funkcjonariuszem. Abus stwierdził, że policja nie okazuje mu szacunku i wygrażał adwokatem. 

Wyskoczyliście do mnie, jakbym kogoś zabił. Rób pan tę kontrolę, bo nie mam czasu. […] Czasy pałowania ludzi to się skończyły dawno temu - burczał do policjanta celebryta z "Gogglebox". 

Między mężczyznami doszło do nerwowej wymiany zdań. Ostatecznie Abus otrzymał mandat, a jego samochód odholowała laweta. Będzie musiał także ściągnąć przyciemniające folie z szyb. 

Dominik Abus z "Gogglebox" skrytykowany po zatrzymaniu przez policję

Nagranie z zatrzymania Dominika Abusa zostało udostępnione na kanale "Hi 5" na YouTube. Ale chyba nie takiej reakcji spodziewali się autorzy, bo w komentarzach, zamiast hejtu na policję, posypała się miażdżąca krytyka pod adresem gwiazdora "Gogglebox". 

"Buractwo wyszło. Dziwię się, że pozwolił to udostępnić. To tylko pokazuje co ma w głowie" - potępiają "kozaczenie" celebryty internauci. "Brawo Abus, pokazałeś, że nie potrafisz rozmawiać normalnie z klasą. Wymagasz szacunku, a sam nie szanujesz innych"; "Bardzo dobre podejście policji. Prawo jest równe dla wszystkich" - podkreślają. 

Niektórzy domagali się nawet wyższej kary dla butnego uczestnika "Gogglebox". "Powinniście na ostro z nim pojechać i najwyższy możliwy mandat. A tu niestety ewidentnie widać odpuściliście przy kamerze. Trzeba było utemperować gwiazdora" - czytamy pod nagraniem. 

Część widzów "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że jest zaskoczona tym, jak przed policją zachował się Dominik Abus. Wielu przyznało, że nie spodziewało się po sympatycznym bohaterze takiego chamstwa, "jakby w programie udawał kogoś innego" - stwierdzili ze smutkiem fani. 

Was też niemile zaskoczył? 

loader