Zamknij

Hanna Żudziewicz z "Tańca z gwiazdami" miała wypadek. Pogotowie odmówiło pomocy

05.12.2022 15:24

Hanna Żudziewicz uległa przykremu wypadkowi w domu. Zadzwoniła po pogotowie, lecz dyspozytor odmówił wysłania karetki. Tancerka znana z "Tańca z gwiazdami" do dzisiaj dochodzi do siebie pod okiem fizjoterapeuty. Co się stało? 

Hanna Żudziewicz z "Tańca z gwiazdami" miała wypadek. Pogotowie odmówiło pomocy
fot. Instagram:@hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz to tancerka i choreografka znana z programu "Taniec z gwiazdami". Jej narzeczonym jest Jacek Jeschke, również mistrz tańca występujący w show Polsatu. Razem tancerze startowali w międzynarodowych konkursach tańca towarzyskiego. W 2011 roku zwyciężyli w prestiżowym turnieju Black Pool Dance Festival i zdobyli tytuł Mistrzów Świata w Tańcach Standardowych. W październiku Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke powitali na świecie pierwsze dziecko - córkę Różę. 

Hanna Żudziewicz miała wypadek. Nie wysłali do niej karetki 

Przed paroma dniami Hanna Żudziewicz uległa przykremu wypadkowi w domu. Tancerka zdradziła w rozmowie z JastrząbPost, że spadła ze schodów, gdy pędziła z mlekiem do płaczącej córki. Pech chciał, że dotkliwie się potłukła, m.in. mocno uderzyła się w kość ogonową. Ból był tak ogromny, że tancerka ledwie dała radę się podnieść. Spanikowana, że doszło do poważnego urazu, zadzwoniła po pogotowie, ale dyspozytor odmówił wysłania karetki.

- Pogotowie powiedziało, że nie przyjedzie, bo z kością ogonową nie da się za dużo zrobić, więc jak mam ochotę mogę iść do lekarza i po prostu to sprawdzić - wyznała Hanna Żudziewicz w rozmowie z JastrząbPost.

Tancerka nie miała innego wyjścia niż poczekać niż wizytę u specjalisty. Wybrała się do fizjoterapeuty, z którym podjęła pracę nad stłuczoną kością. Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale jak podkreśliła Żudziewicz, do pełnego wygojenia trzeba czasu. 

Syn Krzysztofa Krawczyka usłyszał straszną diagnozę. To koniec jego marzeń?

loader