Obserwuj w Google News

Dom Krzysztofa Rutkowskiego ocieka luksusem. Ma żyrandol od Swarovskiego

2 min. czytania
18.10.2023 10:14
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski to jeden z najbardziej znanych detektywów w Polsce, który w dodatku zgromadził na swoim koncie niemały majątek. 63-latek od lat pławi się w luksusach, co skrzętnie dokumentuje w mediach społecznościowych. Niedawno pochwalił się ekstrawaganckim wystrojem domu.

Dom Krzysztofa Rutkowskiego ocieka luksusem. Ma żyrandole od Swarovskiego
fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski nieraz udowodnił, że w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Znany detektyw wypracował sobie niezwykle charakterystyczny wizerunek, na który złożyły się m.in. kanciasta fryzura oraz kolekcja czapek z napisem „Icon”. Detektyw nigdy nie ukrywał jednak, że jego wieloletnia działalność zapewniła mu na koncie miliony. Rutkowski jest właścicielem 17 samochodów, a na ręku nosi zegarek o „skromnej” wartości 150 tysięcy.

Redakcja poleca

Oprócz tego 63-latek co roku wyprawia swojemu synowi wystawne urodziny, na które wraz z Mają Rutkowski wydają krocie. Na imprezie juniora raz nawet pojawił się oddział uzbrojonych agentów, a rodzice chłopca są wobec niego tak wyrozumiali, że czasem nawet pozwalają mu łamać prawo.

Rodzina Rutkowskich od niedawna dzieli swoje życie na dwa domy, których urządzeniem zajęła się Maja. Okazuje się jednak, że żona detektywa zdecydowanie nie oszczędzała na wystroju pomieszczeń. Z inicjatywy kobiety w domu Rutkowskich pojawił się żyrandol wysadzany kryształami Swarovskiego. Montaż tak olbrzymiego i ekstrawaganckiego oświetlenia zajął specjalistom aż 3 dni.

„Mamy to! 3 dni montażu i wielki podziw dla panów, którzy skrupulatnie składali każdy pojedynczy element. Jak wam się podoba” – pisała Maja na Instagramie.

Zobacz także: Tak syn Rutkowskiego przyjechał do szkoły. Wóz opancerzony to dopiero początek

Krzysztof Rutkowski ma żyrandol za kilkanaście tysięcy

O szczegółach luksusowego wystroju domu Rutkowski opowiedział w rozmowie z portalem shownews.pl. Detektyw bez większego oporu przyznał, że żyrandol został wykonany na zamówienie, a jego cena niejednego mogłaby zwalić z nóg.

- Cena rynkowa jednego takiego żyrandola to 15 tysięcy euro – przekazał detektyw.

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News