Obserwuj w Google News

Doda pokazała partnera w całej okazałości. Internauci już wiedzą, kto to [FOTO]

2 min. czytania
23.11.2022 12:11
Zareaguj Reakcja

Doda ma nowego partnera i już się z tym nie kryje. Wokalistka właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem, na którym widać mężczyznę w pełnej krasie. Internauci potwierdzili swoje przypuszczenia. Już wiadomo, z kim spotyka się Dorota Rabczewska. 

Doda
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Doda niedawno opublikowała romantyczne zdjęcie splecionych dłoni: jej i pewnego mężczyzny. Fotce towarzyszył wymowny fragment piosenki "Wodospady", do której Rabczewska nagrała teledysk z pewnym umięśnionym przystojniakiem. Internauci natychmiast ustalili, że towarzyszem piosenkarki jest Dariusz Pachut, znany podróżnik, sportsmen i górołaz, i to on wystąpił z nią w klipie. Przypuszczenia fanów miało potwierdzić nowe zdjęcie Rabczewskiej, na którym mężczyznę widać już od stóp do głów. 

Redakcja poleca

Doda pokazała nowego partnera. Fani: to Dariusz Pachut

Doda udostępniła zdjęcie, na którym widzimy ją z rosłym mężczyzną, podobnie jak ona, ubranym w komplet w banany i z wietnamskim kapeluszem na głowie. "Jak myślicie, gdzie jesteśmy?" - zapytała fanów Rabczewska, ale tych bardziej interesowała tożsamość nowego przyjaciela piosenkarki. Choć na zdjęciu nie widać dobrze twarzy, internauci są pewni, że nowym partnerem Dody jest Dariusz Pachut i to on widnieje obok niej na fotce.

Kim jest Dariusz Pachut? 

Przyjaciel Dody wcześniej znany był m.in. ze związku z Dorotą Gardias. Paparazzi przyłapali z nim Dodę w czerwcu tego roku. Dariusz Pachut jest ratownikiem medycznym, pasjonatem sportów górskich, instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Obecnie pełni rolę ambasadora jednej z marek napojów izotonicznych. Sportsmen rozwija obecnie Projekt Korony Wodospadów polegający na wspinaniu się na najwyższe wodospady świata.