Obserwuj w Google News

Doda i Dariusz Pachut przechodzą kryzys? Fani nie mają wątpliwości

2 min. czytania
12.12.2022 18:12
Zareaguj Reakcja

Doda wróciła niedawno z egzotycznych wakacji, na które wybrała się ze swoim nowym partnerem, Dariuszem Pachutem. Fanów wokalistki zaniepokoił fakt, że ukochany Rabczewskiej nie powrócił z nią do kraju i w samotności korzysta z uroków Wietnamu.

Doda i Dariusz Pachut
fot. Screen Instagram/dodaqueen/dariuszpachut

Doda wzięła niedawno udział w programie „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym szukała idealnego życiowego partnera. Mimo że żadnemu z uczestników show nie udało się zdobyć serca celebrytki, ta wkrótce pochwaliła się nową relacją. Jej wybrankiem okazał się Dariusz Pachut, były partner Doroty Gardias.

Zobacz także:  Doda spotyka się z byłym Gardias. Tak skomentowała przeszłość partnera

Dariusz Pachut wypoczywa sam w Wietnamie. Fani Dody mają złe przeczucia

Po tym, jak Rabczewska pochwaliła się nowym ukochanym w mediach społecznościowych, fani programu zarzucili jej, że ta okłamywała widzów i spotykała się ze sportowcem jeszcze podczas trwania zdjęć do miłosnego formatu.

Znaliśmy się wcześniej, ale uczucie między nami narodziło się po programie i dało mi dużo do myślenia, jak ten program wiele u mnie zmienił

– skomentowała spekulacje piosenkarka.

Para nie przejęła się plotkami i poleciała na romantyczny urlop do Wietnamu – na Instagramie Dody i Pachuta pojawiły się relacje ze słonecznej plaży czy luksusowego hotelu, gdzie zakochani wypoczywali w doskonałych nastrojach.

Redakcja poleca

Okazało się jednak, że piosenkarka wróciła do Polski sama – instagramowi obserwatorzy zwrócili uwagę, że jej nowy partner publikuje na swoim profilu zdjęcia, sugerujące, że wciąż przebywa w Azji. Do myślenia dał im również komentarz Dody, która w jednym z najnowszych wywiadów wypowiedziała enigmatyczne słowa.

Podobno wystarczy pojechać na wakacje, żeby wiedzieć, czy wracacie razem, czy oddzielnie

 – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Zaniepokojeni fani wokalistki postanowili poprosić o komentarz Dariusza Pachuta, który opublikował na Instagramie relację z nurkowania z podpisem „W poszukiwaniu mojej Myszo-Syrenki”.

To jeszcze jej nie znalazłeś?
A czemu pan z Dodą nie wrócił do Polski?

 – pytali Internauci w sekcji komentarzy, jednak do tej pory nie doczekali się odpowiedzi.

Być może samotny powrót celebrytki do kraju spowodowany jest rozpoczęciem przygotowań do trasy koncertowej promującej jej najnowszy album „Aquaria”.

Miejmy nadzieję, że plotki okażą się nieprawdziwe, a fani Dody będą mogli odetchnąć z ulgą.

RadioZet.pl/Plejada

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen