Obserwuj w Google News

Doda dostała prezent od dzieci Pachuta. "Tak to jest być macochą"

2 min. czytania
26.04.2023 17:08
Zareaguj Reakcja

Doda pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem, na którym zaprezentowała prezent, jaki dostała od pociech swojego partnera, Dariusza Pachuta. „I to jest porządny doping na Fryderyki” – nie kryła radości wokalistka.

Doda
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Doda jakiś czas temu pochwaliła się nowym ukochanym. Po tym, jak gwiazda poszukiwała szczęścia w programie „Doda. 12 kroków do miłości” emitowanym na antenie Polsatu, fanów spotkało spore zaskoczenie. Serce Doroty Rabczewskiej skradł bowiem nie uczestnik show, a sportowiec Dariusz Pachut – były partner Doroty Gardias.

Zobacz także:  Doda wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek. Odmówiła udziału w programie TVN

Doda nominowana do Fryderyków. „Doceńmy to po 20 latach”

Doda ma w ostatnim czasie sporo powodów do radości – jej nowa płyta „Aquaria” spotkała się z bardzo dobrym odbiorem słuchaczy i krytyków, a wokalistka pierwszy raz od 20 lat została nominowana do Fryderyków w kategorii „Album Roku – Pop”.

To nie jest tylko mój sukces. Włożyłam serce jeśli chodzi o warstwę liryczną i zaśpiewałam. To dzieło całej mojej ekipy produkcyjnej. Bardzo pomogły też radiostacje i fajnie, że piosenka im się spodobała. Sukcesem jest to, że "Melodia ta" trafiła w gusta każdej radiostacji

 – mówiła wokalistka w wywiadzie dla portalu Interia.pl.

O zaszczytną statuetkę piosenkarka rywalizowała z Sanah, Dawidem Podsiadłą, Natalią Szroeder i Mrozem. Rabczewskiej niestety nie udało się wygrać plebiscytu, nad czym bardzo ubolewali jej fani.

Kochani otrzyjcie łzy. Nie atakujcie Festiwalu Fryderyki oraz Mroza, jego płyta jest wspaniała. Dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem. To mały krok dla Dody, ale ogromny dla branży. Doceńmy to po 20 latach

– zwróciła się do nich gwiazda za pośrednictwem Facebooka.

Redakcja poleca

Doda kwitnie u boku Dariusza Pachuta. Ma świetny kontakt z dziećmi ukochanego

Doda spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie – wokalistka relacjonuje obserwatorom chwile spędzone u boku Dariusza Pachuta, z którym niedawno wybrała się na Sri Lankę.

Jakie to piękne miejsce... Wspaniała kultura, niesamowita przyroda i jedzenie, ciekawa religia, ichniejsze rytuały piękna i cała AJURWEDA to majstersztyk plus tyle magicznych miejsc do zwiedzania ze nie starczy nam tu dni

– chwaliła się celebrytka na Instagramie, dołączając urocze zdjęcia z egzotycznego wypoczynku.

Gwiazda ma też świetne relacje z dziećmi swojego wybranka – na profilu Dody pojawiło się nagranie, na którym prezentuje kolorową laurkę, jaką sprezentowały jej pociechy Pachuta.

Doda dasz radę, wierzę w ciebie

 – wspierały wokalistkę przed galą Fryderyków.

No to dawaj. Tak to jest być macochą

 – mówi celebrytka na nagraniu, które opatrzyła opisem: "I to jest porządny doping na Fryderyki".

Fajna z niej macocha?

RadioZet.pl/Interia.pl

Screen Instagram/dodaqueen
fot.
Doda Dorota Rabczewska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News