Obserwuj w Google News

Doda w piątek po 20:00 w Radiu ZET. Jej nowy singiel opowiada o walce z depresją

1 min. czytania
03.03.2023 10:56
Zareaguj Reakcja

„Zatańczę z aniołami” to kolejny singiel Dody z jej platynowej już płyty „Aquaria”. Piosenkarka przyznaje, że to szczególny dla niej utwór, który opowiada o „stanie ducha, chorobie i drodze do zwycięstwa nad nią”. O piosence i nie tylko Doda opowie w piątek po godz. 20:00 na antenie Radia ZET.

Doda
fot. mat. prasowe

Doda podbiła serca słuchaczy albumem „Aquaria”, który promowały już przeboje „Melodia ta” i „Fake Love”. Pora na kolejny utwór, czyli „Zatańczę z aniołami”. Wokalistka nie ukrywa, że to szczególna piosenka w jej repertuarze.

Redakcja poleca

Doda i nowy singiel „Zatańczę z Aniołami”. Premiera w Radiu ZET

Doda na pełnej tanecznego brzmienia płycie „Aquaria” rozlicza się ze swoimi demonami. Wraz z najnowszym singlem „Zatańczę z aniołami” artystka chce opowiedzieć o niełatwej walce z depresją.

Utwór szczególny. Opowiadający o moim stanie ducha, o chorobie i drodze do zwycięstwa nad nią. Ta choroba to depresja, choroba duszy, czyli czegoś nienamacalnego, ale istniejącego. Potrafi wciągnąć w mrok, gdzie tracimy głos zamknięci w ciasnych, czterech ścianach swojego umysłu. Taniec jest metaforą zwycięstwa, kiedy to mocno trzymając za rękę swoich stróży, tańczycie z ogniem, który już tak nie parzy, jak kiedyś… By odnaleźć swoje niebo, czasami trzeba przejść przez piekło, lecz prawdziwą sztuką jest przejść przez piekło i samemu nie stać się diabłem również dla siebie… – pisze piosenkarka.