Obserwuj w Google News

Doda ostro o sobie: „Raz świecę cyckami, a raz przykładem. Jestem ciętą su**” [WIDEO]

2 min. czytania
07.11.2022 13:15
Zareaguj Reakcja

Doda pojawiła się w „Nie mam pytań”. W trakcie wizyty w programie Szymona Majewskiego pozwoliła sobie na wiele szczerych wypowiedzi. Odniosła się m.in. do swojej działalności charytatywnej. „Raz świecę cyckami, a raz przykładem, więc u mnie to tak różnie” – wyznała Doda w Radiu ZET.

Doda Radio ZET
fot. Radio ZET

Doda gościła w „Nie mam pytań”, niedzielnym programie Szymona Majewskiego na antenie Radia ZET. Piosenkarka, która ostatnio zaprezentowała zupełnie nową płytę „AQUARIA”, nie bała się poruszyć w rozmowie bardzo ważnych tematów.

Redakcja poleca

Doda ostro o sobie: „Raz świecę cyckami, a raz przykładem. Jestem ciętą su**”

Doda od lat udziela się charytatywnie i chętnie wspiera potrzebujących. W rozmowie z Szymonem Majewskim wyjaśniła, że działalność charytatywną traktuje jako swój obowiązek.

– Nie ma za co dziękować. Uważam, że to jest obowiązek ludzi publicznych, artystów i celebrytów. Tyle dostajemy rzeczy za darmo. Nic nas to nie kosztuje.

Wokalistka zwróciła uwagę, że nie wszyscy ze świata gwiazda mają podobne podejście.

– Show-biznes składa się z artystów i celebrytów, którzy mają inne potrzeby i priorytety. Ja mam inne.

Redakcja poleca

Gwiazda pozwoliła sobie jednak na bardzo szczere wyznanie na swój temat:

– Raz świecę cyckami, a raz przykładem, więc u mnie to tak różnie (śmiech). Czasem jestem Mother Theresa, czasem motherf*****. To nie jest tak, że non stop jestem usłana różami. Anielica otoczona bąbelkami, która rozdaje dobro. Też jestem ciętą su**. Wiem o tym – powiedziała szczerze artystka i nawiązała do swojej działalności charytatywnej: „Nie mogłabym sobie spojrzeć w oczy. (...) Nie wyobrażam sobie, że mogłabym odmówić w takiej sytuacji”.

Poniżej nagranie wideo z pełną rozmową z Dodą w "Nie mam pytań":