Obserwuj w Google News

Doda w Radiu ZET. Słuchacz wyznał jej miłość na antenie. Jak zareagowała?

2 min. czytania
22.10.2022 11:56
Zareaguj Reakcja

Doda pojawiła się w Radiu ZET w związku z premierą swojej najnowszej płyty „AQUARIA”, która pokryła się złotem jeszcze przed oficjalnym wydaniem. Piosenkarka nie tylko porozmawiała z Michałem Korościelem i Marcinem Sońtą o nowym albumie, ale także zaprezentowała jeden z nowych utworów i zagrała w grę „Państwa-miasta”. Zareagowała również na wyznanie miłości od słuchacza.

Doda w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Doda wydała 21 października zupełnie nowy album „AQUARIA”, który promują przeboje „Fake Love” i „Melodia ta”. Z tej okazji wokalistka pojawiła się w piątkowym programie „Szczyt wszystkiego”, gdzie razem ze słuchaczami Radia ZET świętowała premierę płyty.

Redakcja poleca

Doda w Radiu ZET. Słuchacz wyznał miłość piosenkarce na antenie

Doda na pewno długo nie zapomni ostatniej wizyty w Radiu ZET. Nie tylko ze względu na premierę albumu, ale również zaskakujący telefon od pewnego słuchacza, który… wyznał jej miłość.

Doda, kocham Cię! Doda, Doda, Doda! (…) Doda, Doda, kocham, kocham Cię! – zaczął krzyczeć mężczyzna.

Które z tych zdań jest nieprawdziwe? Doda zdradza w Radiu ZET [WIDEO]

Piosenkarka nie ukrywała, że jest w szoku. Zdradziła też, czy często dostaje takie wiadomości od fanów.

Mam bardzo dużo wyznań miłości na Instagramie, ale nie aż tak spektakularnych jak tutaj – stwierdziła i dodała, że nie reaguje na nie.

Marcin Sońta zapytał w imieniu słuchacza, czy Doda zostanie jego żoną. Choć gwiazda ostatecznie nie przyjęła oświadczyn, zasugerowała, że znajdzie może dodatkowe miejsce dla mężczyzny w jej programie emitowanym w Polsacie.

Autorka hitu „Melodia ta”, na który wciąż możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET, zagrała też razem ze słuchaczem Mateuszem w naszą słynną grę „Państwa-miasta” i… wygrała!

Słuchacze Radia ZET usłyszeli również premierowo jeden z nowych utworów piosenkarki – „Wodospady”. Doda nie ukrywała, że jest bardzo poruszona premierą utworu na naszej antenie.

Bardzo mi się podobało. Serdecznie dziękuję – podziękowała.

Doda zapowiedziała też wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Złotych Tarasach w Warszawie.

Będzie można mnie spotkać 25 października na podpisywaniu płyty o godz. 18:00. I to nie będzie zwykłe podpisywanie płyty z długopisem przy ławeczce. Postanowiłam zbudować scenę i zasiąść w muszli, ale nie klozetowej. Jak Aquaria.

Wybierzecie się?