Obserwuj w Google News

"Nie będzie żadnej Sanah!". "Kłótnia" Korościela i Sońty na antenie Radia ZET [WIDEO]

2 min. czytania
17.10.2022 15:50
Zareaguj Reakcja

Sanah powodem „kłótni” na antenie Radia ZET? W dniu premiery nowej piosenki wokalistki doszło do… lekkiego spięcia między Michałem Korościelem i Marcinem Sońtą. Dlaczego? Zobaczcie, co się stało w programie „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET”. 

Korościel Sońta Radio ZET
fot. Radio ZET

Michał Korościel i Marcin Sońta prowadzą wspólnie popołudniowy program „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET”. W ich audycji nie brakuje wielu zabawnych momentów. Okazuje się, że pojawiają się też spięcia. Kto by pomyślał, że do kłótni doprowadzi najnowszy utwór Sanah.

Redakcja poleca

„Kłótnia” Korościela i Sońty w „Szczycie wszystkiego w Radiu ZET”. Poszło o Sanah

W programie „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET” odbyła się premiera utworu „Nic dwa razy”, jednej z dziesięciu zupełnie nowych piosenek Sanah, którymi artystka chce przybliżyć słuchaczom swoje ulubione wiersze. Zaprezentowała właśnie audiowizualny projekt z tekstami słynnych polskich poetów, do których napisała muzykę.

Michał Korościel postanowił zażartować na antenie Radia ZET i zaczął droczyć się z Marcinem Sońtą.

Chcielibyśmy Wam teraz zagrać… – zaczął Sońta.

Redakcja poleca

 Czekaj, czekaj… – przerwał mu natychmiast Korościel i dodał: „Wszystko fajnie, ale użyłeś słowa «chcielibyśmy». Tymczasem ty chciałbyś. Cieszę się, że masz zainteresowania, że chcesz grać premierę, że poezja, że wiesz kto to Słowacki, Norwid, Baczyński. Dlaczego ja mam grać jakąś piosenkę, bo ty sobie wymyśliłeś, że będzie fajnie? A jak ja na przykład chcę teraz zagrać „Y.M.C.A.”, to właśnie teraz gram „Y.M.C.A.”. Alright, kochani. Uwaga! Rączki w górę!”.

 Nie ma żadnego YMCA. Wyłącz to! Będzie Sanah! – zareagował Sońta.

 Nie będzie żadnej Sanah! – odpowiedział Korościel, po czym dodał jednak: „Dobra, masz już tę Sanah”.

Słuchaj „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET” od poniedziałku do piątku w godz. 17:00-19:00.