Obserwuj w Google News

„Dzień Dobry Bardzo” z niespodziewanymi gośćmi. Sońta i Korościel przejęli poranek w Radiu ZET

1 min. czytania
14.10.2022 12:12
Zareaguj Reakcja

Michał Korościel i Marcin Sońta postanowili obudzić Polaków w piątkowy poranek. Słynny popołudniowy duet prowadzących pojawił się w „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie wraz z Markiem Starybratem idealnie wprowadzili słuchaczy Radia ZET w nastrój nadchodzącego weekendu. 

Michał Korosciel Marcin Sonta Marek Starybrat
fot. Radio ZET

W ostatnich dniach poranna audycja Radia ZET była pełna niespodzianek. Marek Starybrat zaprosił do współprowadzenia „Dzień Dobry Bardzo” Szymona Majewskiego i Krystynę Jandę. To nie był jednak koniec. Piątkowy poranek przejęli Michał Korościel i Marcin Sońta.

Redakcja poleca

Michał Korościel i Marcin Sońta współprowadzili „Dzień Dobry Bardzo”

Gwiazdy popołudniowego „Szczytu Wszystkiego w Radiu ZET” postanowili spróbować swoich sił jako prowadzący „Dzień Dobry Bardzo”, którzy wsparli Marka Starybrata. Jak sobie poradzili? Zobaczcie wideo.

Nie mogło zabraknąć komentarzy na temat bieżących wydarzeń w naszym kraju. Kilka dni temu Adam Małysz spotkał się z Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim. Legendarny skoczek postanowił podarować prezydentowi RP coś naprawdę nietypowego - miniaturkę kombinezonu narciarskiego z autografem.

 Żebyście mieli jasność, jak mały jest ten kombinezon. Nie wygląda jak od Małysza, ale jak od Klimka Murańki – stwierdził Marcin Sońta.

Ten miniaturowy kombinezon jest tak mały, że… Duda da go prezesowi – dodał Korościel.