Obserwuj w Google News

Szymon Majewski został prezenterem pogody! Przejął stery w "Dzień Dobry Bardzo" [WIDEO]

1 min. czytania
11.10.2022 12:11
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry Bardzo” z nowym prowadzącym? We wtorkowy poranek słuchaczy Radia ZET czekała spora niespodzianka. Przed mikrofonem pojawił się Szymon Majewski, który wsparł Marka Starybrata w poprowadzeniu prognozy pogody. Nie omieszkał też skomentować nowej power couple w polskim show-biznesie. O kim mowa?

Szymon Majewski Marek Starybrat
fot. Radio ZET

Szymon Majewski zmienia pracę? Tylko na chwilę. Prowadzący „ Nie mam pytań” pojawił się gościnnie we wtorkowym „ Dzień Dobry Bardzo” u boku Marka Starybrata, gdzie wcielił się w nietypową rolę.

Szymon Majewski współprowadził „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET

Szymon Majewski uwielbia wcielać się w różne role. Tym razem zaskoczył słuchaczy Radia ZET jako prezenter prognozy pogody. Jaka więc czeka nas aura we wtorek? Szymon zna odpowiedź:

W trakcie „Dzień Dobry Bardzo” prowadzący nie mogli nie skomentować wiadomości, którą żyje obecnie cała Polska. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili związek po wielu miesiącach spekulacji.

Coming out. Wyszli z szaf jednoosobowych i zamieszkali w dwuosobowej. Powstało kolejne power couple! Potwierdzamy ich związek. Tak, są razem! – potwierdził Majewski.

Okazuje się, że nowa power couple w polskim show-biznesie ma już nawet własną nazwę.

Słynny związek Brada Pitta i Angeliny Jolie to była Bradolina. Teraz powstała nowa power couple Kurzajewska i Cichopek, czyli… Kurzopek.

To nie koniec wyjątkowych współprowadzących w „Dzień Dobry Bardzo”. Wkrótce w programie pojawią się kolejni goście. Kto? Słuchaj porannego programu Radia ZET od 5:30 do 9:00.