Obserwuj w Google News

Agnieszka Kołodziejska jak Beyonce? Taneczne szaleństwo na korytarzach Radia ZET [WIDEO]

1 min. czytania
12.10.2022 15:23
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kołodziejska dała porwać się tanecznemu szaleństwu w rytm najnowszego przeboju Beyonce. Utwór „CUFF IT” podbija obecnie TikToka, więc prowadząca „Dzieje się w Radiu ZET” wzięła udział w bijącym rekordy popularności wyzwaniu. Zobacz, jak siła muzyki porwała ją i jej wydawcę.

Agnieszka Kołodziejska Radio ZET TikTok
fot. Radio ZET

„CUFF IT” to najnowszy singiel Beyonce, który promuje jej płytę „Renaissance”. Utwór robi właśnie furorę w serwisie TikTok, gdzie miliony internautów tańczą i bawią się w rytm piosenki. Do wyzwania dołączyła też ekipa Radia ZET, a dokładniej Agnieszka Kołodziejska i jej wydawca.

Redakcja poleca

Agnieszka Kołodziejska jak Beyonce? Ekipa Radia ZET wzięła udział w wyzwaniu z „CUFF IT”

Taneczne szaleństwo na korytarzach Radia ZET. Tuż przed audycją „Dzieje się w Radiu ZET” Kołodka i jej wydawca Waldek spróbowali swoich sił w wyzwaniu #CuffItChallenge i trzeba przyznać, że dali czadu.

Na naszym TikToku pojawiło się nagranie z tańczącą ekipą Zetki. Beyonce ma sporą konkurencję?

Słuchaj programu „Dzieje się” od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-17:00. W programie Agnieszki Kołodziejskiej czekają na ciebie informacje o aktualnych wydarzeniach, materiały reporterskie z Polski i świata i dużo dobrej muzyki.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE