Obserwuj w Google News

Edyta Górniak jest skłócona z siostrą. W końcu się pogodzą?

2 min. czytania
02.08.2023 12:56
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak spędzi kilka dni w Londynie – w mieście, w którym osiedliła się jej przyrodnia siostra. Media donoszą, że panie znów mogą się pogodzić. Pytanie tylko, na jak długo?

Edyta Górniak już raz pogodziła się z siostrą. Rozejm nie trwał długo
fot. PIOTR KAMIONKA/East News

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak nie ma najlepszych relacji ze swoją młodszą, przyrodnią siostrą. Kilkanaście lat temu panie porozumiewały się za pomocą prasy, jednak dziś niekoniecznie chcą rozmawiać na swój temat. Małgorzata ułożyła sobie życie w Wielkiej Brytanii, daleko od Edyty, do której przez lata miała żal o to, jak traktowała swoją matkę. Media jednak donoszą, że wokalistka planuje przenieść się do Londynu. Spotka się z siostrą?

Zobacz też:  Edyta Górniak wie coś o reinkarnacji. Zdradziła to fanom

Edyta Górniak i jej relacje z siostrą

Edyta Górniak ma bardzo skomplikowane relacje rodzinne. Gdy miała 9 lat, została porzucona przez ojca. Matka wokalistki znalazła niedługo nowego partnera i urodziła drugą córkę. Niestety w domu nie było kolorowo – Górniak niejednokrotnie mówiła o tym, że jej dzieciństwo było bardzo traumatyczne. Jakby tego było mało, nie dogadywała się ze swoją siostrą.

Małgorzata miała mieć do Edyty żal o to, jak ta traktowała matkę, z kolei Edyta nie mogła wybaczyć Małgorzacie, że nie stawała w jej obronie, gdy atakował ją ojczym.

- Zawsze wszyscy są winni, tylko nie ona. Zawsze ona ma rację, a najbliżsi chcą jej zrobić krzywdę. Niestety, tak właśnie myśli moja siostra. To normalne, że w życiu są problemy. Ale przecież można o nich rozmawiać. Z kim, jak nie z bliskimi, z mamą, która sama układała sobie życie dwa razy. Siostro, opamiętaj się! - mówiła siostra Edyty Górniak w 2009 roku, gdy rozmawiała z "Życiem na Gorąco".

W końcu siostrom udało się znaleźć wspólny język, niestety okazja do jego wypracowania była przykra – chodziło o opiekę nad chorą mamą. Rozejm nie trwał długo.

Redakcja poleca

Edyta Górniak wyprowadza się z Polski?

Edyta Górniak od jakiegoś czasu szuka swojego miejsca na ziemi. Nie udało się jej zagrzać miejsca na dłużej w USA, dlatego postawiła na Zakopane. Plotkuje się, że i tam wokalistka nie czuje się szczęśliwa. W najbliższym czasie ma jednak spędzić trochę czasu w Londynie.

To właśnie tam gwiazda poprowadzi kurs alternatywnego, niemającego nic wspólnego z osiągnięciami nauki, radzenia sobie z emocjami i pracy nad „korzeniem duszy”. Jak donosi magazyn "Dobry Tydzień", Górniak ma rozważać przeniesienie swojej działalności na stałe do Wielkiej Brytanii. Podbije tamtejszy rynek muzyczny? A może spotka się z siostrą i nauczona (własnym warsztatem) jak radzić sobie z emocjami, dojdzie do porozumienia z najbliższą rodziną?

doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News