Obserwuj w Google News

Edyta Górniak wyjeżdża z Polski? Ma na nią czekać wielka kariera. "Propozycje z całego świata"

2 min. czytania
11.07.2023 08:35
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak wyprowadza się z Polski? Według medialnych doniesień kariera piosenkarki nabrała tempa i musi poszukać sobie lokum w Wielkiej Brytanii. Mówi się o artystycznych propozycjach z całego świata.

Edyta Górniak wyjeżdża z Polski?
fot. screen: Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak przed laty zapowiadała się na polską gwiazdę, która rzuci na kolana światowy przemysł muzyczny. Obdarzona pięknym głosem i artystyczną wrażliwością piosenkarka zrobiła furorę na 39. Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994 roku. Z utworem "To nie ja" zajęła 2. miejsce w finale, czego do tej pory nie powtórzył żaden polski artysta. Od lat jest jedną z największych gwiazd krajowej estrady, ale nie udało jej się zrobić oszałamiającej kariery za granicą. To jednak może się niedługo zmienić. Według medialnych doniesień wokalistka otrzymała wiele ciekawych propozycji i może opuścić nasz kraj.

Edyta Górniak wyjeżdża z Polski? Piosenkarka ma być rozchwytywana za granicą

Według informacji "Super Expressu" zagraniczna kariera Edyty Górniak ma ponownie nabierać tempa. Choć gwiazda ma za sobą 50. urodziny, a w sieci częściej pojawiają się jej kontrowersyjne wypowiedzi niż nowe przeboje, świat miał nie zapomnieć o talencie Polki. Tabloid donosi, że 50-latka otrzymała wiele propozycji, jej talentem zachwycono się między innymi w Wielkiej Brytanii.

- W ostatnich miesiącach do diwy spłynęły propozycje zawodowe z całego świata, w tym kilka właśnie z Wielkiej Brytanii. Edyta będzie musiała latać na wyspy niemal co kilka dni - czytamy.

W związku z zawodowym rozwojem Edyta ma planować wyprowadzkę z Polski i szukać odpowiedniego domu. Czy na stałe wyjedzie z ojczyzny?

Edyta Górniak szuka domu w Wielkiej Brytanii. Gwiazda na dobre opuści Polskę?

Według medialnych doniesień Edyta Górniak zdecydowała się na rozwijanie kariery w Wielkiej Brytanii i chce wynająć tam dom.

- Edi cały czas ma sentyment do Wielkiej Brytanii. Chętnie tam wraca. Ma tam swoje ulubione miejsca, studia nagraniowe, ale i restauracje. Uruchamia w Wielkiej Brytanii biuro, które będzie zajmować się jej karierą i chce tam pomieszkiwać - zdradza "Super Expressowi" jeden ze współpracowników wokalistki.

Wierni fani nie powinni jednak załamywać rąk. Górniak nadal jest czołową polską gwiazdą i z pewnością będzie występować w kraju.

Redakcja poleca