Obserwuj w Google News

Courteney Cox uważa, że książę Harry postradał zmysły. Zaprzecza jego słowom

2 min. czytania
01.03.2023 07:44
Zareaguj Reakcja

Książę Harry w książce "Spare" opisał ostrą imprezę, do której miło dojść w domu Courteney Cox. Gwiazda "Przyjaciół" zaprzecza jednak słowom przedstawiciela brytyjskiej rodziny królewskiej.

Courteney Cox i książę Harry
fot. John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News, Evan Agostini/Invision/East News

Courteney Cox uważa, że książę Harry postradał zmysły. Gwiazda "Przyjaciół" odniosła się do rewelacji przedstawionych w biografii syna króla Karola III. Znowu został przyłapany na kłamstwie?

Zobacz także: Christina Applegate żegna się z aktorstwem. Jest nieuleczalnie chora

Courteney Cox uważa, że książę Harry postradał zmysły. Zaprzecza jego słowom

Książę Harry podpadł swoją książką wielu osobom. Jeden z rozdziałów poświęcił Courteney Cox. Przedstawiciel brytyjskiej rodziny królewskiej wyznał, że jest fanem "Przyjaciół" i przez lata podkochiwał się w odtwórczyni roli Moniki. Harry zdradził, że był gościem na jednej z imprez u Cox, a do tego jadł tam grzyby halucynogenne. Miał napisać również, że był tak onieśmielony, że wypił sporo alkoholu, zdradził też, jakie wizje miał po zjedzeniu grzybków.

Redakcja poleca

Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, aktorka potwierdziła, że książę Harry faktycznie był u niej w domu, jednak nie ma z nim bliskich relacji.

Spędził u mnie dwa, trzy dni. To bardzo miły facet, chociaż nie znam go zbyt dobrze. Nie widzieliśmy się od tamtego czasu, tzn. byliśmy jeszcze potem na jakimś wspólnym przyjęciu, ale on był zajęty rozmową i nawet nie zdążyłam powiedzieć mu "cześć" - powiedziała Cox.

Cox szybko dodała, że nie czytała książki Harry'ego, ale znajomi przekazali jej informacje, co znalazło się w niej na jej temat. 

- Nic mi nie wiadomo, że na imprezie u mnie były grzyby. Ja na pewno nikogo nie częstowałam - podsumowała gorzko.

Książę Harry: gdzie kupić książkę "Ten drugi"?

Książę Harry napisał książkę "Spare", która w języku polskim została przetłumaczona na "Ten drugi". Miała ona już premierę w Polsce i można ją kupić w niemal każdej księgarni.

Zobacz także: Netflix z nowościami na marzec 2023. Pojawiła się lista premier filmów i seriali

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News