Obserwuj w Google News

Harry zarobił krocie, a Meghan wciąż mało? „Wyobrażała sobie, że będzie wart miliardy”

2 min. czytania
28.02.2023 14:17

Meghan Markle i książę Harry mogą pochwalić się ogromnym majątkiem. Według ostatnich doniesień środki wcześniej zgromadzone przez księcia miały być dla jego żony niewystarczające. Ponoć to dlatego byli „royalsi” zaczęli naprędce zbijać fortunę po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii.

harry-zarobił-krocie-a-meghan-wciąż-mało-wyobrażała-sobie-że-będzie-wart-miliardy
fot. Backgrid/East News

Książę Harry i Meghan Markle pozostają w centrum zainteresowania, odkąd zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Prawdziwy skandal wywołali jednak, decydując się na wyprodukowanie dokumentu Netflixa, w którym ujawnili sekrety „royalsów”. Dużo emocji wzbudziła także premiera autobiografii Harry’ego. Sussexowie mieli też zbić fortunę na innych kontraktach. Według ostatnich medialnych doniesień budowę finansowego imperium miało rozpocząć niezadowolenie Meghan Markle, która wychodząc za księcia, spodziewała się, że będzie on dysponował nieco większym majątkiem.

Redakcja poleca

Książę Harry i Meghan Markle zarobili fortunę. Podpisali milionowe kontrakty

Według hiszpańskiego portalu Marca zarobki księcia Harry’ego i Meghan Markle wkrótce mogą przekroczyć 100 milionów dolarów, a jeśli zadbają o to, by nie spadła ich popularność, dorobią się nawet miliarda.

Autobiografia Harry'ego „Spare” w Stanach Zjednoczonych tylko w pierwszym tygodniu sprzedała się w nakładzie 629 300 egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii książę może się zaś pochwalić wynikiem 750 tysięcy sprzedanych kopii. Od wydawnictwa Penguin Random House miał on też otrzymać 20 milionów dolarów zaliczki, a w planach są ponoć już trzy kolejne publikacje. Z kolei Meghan ma wkrótce wydać autorski przewodnik o zdrowiu, za który także zgarnie pokaźną sumę. Sussexowie podpisali też umowę z Netflixem o wartości 100 milionów dolarów i opiewający na kolejne 30 milionów dolarów kontrakt ze Spotify.

Skąd ten pęd i chęć zbicia ogromnej fortuny? Zdaniem ekspertów główną osobą goniącą za pieniądzem jest Meghan Markle. Książę Harry nie chce zawieść żony, więc zakasał rękawy, zdeterminowany, by znaleźć nowe źródła zarobku.

Zobacz także: Meghan Markle i Harry brutalnie wyśmiani. Książę pokazuje penisa [WIDEO]

Meghan chciała zbić majątek na małżeństwie? „Była rozczarowana, że Harry miał mało pieniędzy”

Specjalista od rodziny królewskiej, Tom Bower, gościł niedawno w GB News i zasugerował, że Markle jest bardzo pazerna. Zdaniem eksperta Meghan liczyła, że małżeństwo z Harrym zapewni jej ogromny majątek.

- Była bardzo zaskoczona i rozczarowana, że książę Harry miał bardzo mało pieniędzy. Wyobrażała sobie, że będzie wart setki milionów, jeśli nie miliardy. (…) Ona chce jeździć dużymi cadillacami i prywatnymi odrzutowcami - mówił Bower.

Myślicie, że żona Harry’ego rzeczywiście trochę się przeliczyła i dlatego chce zbić fortunę, sprzedając sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej? A może słowa specjalisty od „royalsów” to tylko zwykłe pomówienie?