Zamknij

Dziwne wyznanie Cezarego Żaka o kobietach. "Mnie do dzisiaj kręcą 16-latki"

08.12.2022 13:32

Cezary Żak był gościem podcastu Wojewódzki&Kędzierski. Gdy rozmowa zeszła na temat kobiet, gwiazdor "Rancza" pokusił się o zaskakujące wyznanie na temat tego, w kim gustuje. Żart speszył nawet Wojewódzkiego, który natychmiast zgasił wątek. Wyszło niezręcznie. 

Cezary Żak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Cezary Żak w maju wywołał skandal paleniem śmieci na działce, a teraz powiedział coś, co również może nie przejść bez echa. W podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego gwiazdor "Rancza" pokusił się o niewybredny żart na temat swojego gustu do kobiet. Aktor wyraźnie się zagalopował, co na szczęście w porę zdążył wyłapać Kuba Wojewódzki i szybko zmienił temat. 

Cezary Żak zaskoczył żartem u Wojewódzkiego i Kędzierskiego

W rozmowie Wojewódzki zapytał Cezarego Żaka, czy to prawda, że jako chłopak aktor bardziej niż dziewczyny wolał szkołę. Miał też gustować w rozmowach z dojrzałymi kobietami. 

Usłyszałem to dzisiaj od pewnej bliskiej ci osoby. Podobno zawsze lubiłeś rozmawiać ze starszymi, mądrymi paniami. Kręciły cię starsze panie w szkole? - zażartował prowadzący.

Żak najwyraźniej chciał wybrnąć z pytania jakoś żartobliwe, ale przedobrzył...

- Nigdy, wręcz przeciwnie. Mnie do dzisiaj kręcą szesnastolatki - odparł. 

Nie mów o tym! - uciszył go rozbawiony Wojewódzki i poprawił, że chodziło o osiemnastolatki.

Żak przeprosił i dodał, że niby właśnie to miał na myśli. Wojewódzki przeszedł szybko do wątku małżeństwa aktora z Katarzyną Żak. Para pobrała się jeszcze na studiach, gdy gwiazdor "Miodowych lat" miał 22 lata.

Mówiąc wprost, od czasu kiedy jesteś z żoną, nie miałeś kontaktu z żadną inną kobietą? - prowokował Wojewódzki, a gdy Żak przytaknął, prezenter zapytał, czy aktor nigdy nie miał jakichś pokus. 

Nastała parosekundowa cisza, po czym Żak wypalił: - Tak. Prowadzący wybuchli śmiechem, ale nie zdołali wyciągnąć żadnych szczegółów. Serialowy proboszcz wyraźnie nie chciał ciągnąć tematów damsko-męskich. Mam pokusy. Jakoś sobie radzę - zakończył wątek mąż Katarzyny Żak. 

loader