Obserwuj w Google News

Były mąż Lisy Marie Presley chce odzyskać córki. Przez lata walczyli o prawa do opieki

2 min. czytania
17.01.2023 12:02

Michael Lockwood, były mąż Lisy Marie Presley, zamierza walczyć o opiekę nad córkami pary. Nie jest to jednak takie proste, tym bardziej że córka Elvisa Presleya nie chciała, by mężczyzna opiekował się bliźniaczkami.

Lisa Marie Presley z mężem
fot. Gilbert Flores/Broadimage/East News

Były mąż Lisy Marie Presley chce odzyskać córki. Michael Lockwood i córka Elvisa Presleya mają dwie pociechy, czternastoletnie Harper i Finley. Choć wiele osób wciąż nie może uwierzyć w śmierć Lisy Marie, to rodzina niedługo będzie musiała się zmierzyć z poważnymi problemami.

Zobacz także: Ewa Szykulska ciężko chora. Straciła chęć życia? " Od 16 dni zdycham"

Były mąż Lisy Marie Presley chce odzyskać córki. Przez lata walczyli o prawa do opieki

Lisa Marie Presley i Michael Lockwood rozstali się w atmosferze skandalu. Prowadzili wieloletnią batalię sądową, a Presley zdradziła, że jej mąż posiada pornografię dziecięcą. Z tego też powodu Lisie Marie zależało na tym, by kontakt mężczyzny z córkami był ograniczony. W rezultacie otrzymał prawa rodzicielskie w 40 procentach. 

Redakcja poleca

Jak podaje pudelek.pl, Lockwood chce to zmienić i otrzymać pełną opiekę nad nastolatkami. 

Prędzej piekło zamarznie, niż odpuści. Rzecz w tym, że Danny Keough, z którym Lisa Marie żyła pod jednym dachem jeszcze przed śmiercią, widzi siebie jako ojca jej bliźniaczek. Między Keoughem i Lockwoodem jest zresztą wiele złej krwi, więc nie wykluczone, że panowie będą się spierać przed sądem o prawa do opieki nad nimi - można przeczytać na pudelek.pl

Amerykańskie media donoszą, że najstarsza córka Lisy Marie Presley, Riley Keough, jest również gotowa, by zaopiekować się siostrami. Na szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać.

Lisa Marie Presley: ile miała dzieci?

Lisa Marie Presley miała czworo dzieci: Riley (ur. 1989) i Benjamina (ur. 1992, zm. 2020) ze związku z Dannym Keoughem oraz Harper i Finley (ur. 2008) ze związku z Michaelem Lockwoodem.

Zobacz także: Rozebrana Anna Mucha pozuje na Instagramie. "Kuba potrafi zawrócić w głowie"

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News