Obserwuj w Google News

Ewa Szykulska ciężko chora. Straciła chęć życia? " Od 16 dni zdycham"

2 min. czytania
17.01.2023 11:36
Zareaguj Reakcja

Ewa Szykulska w 2021 roku pożegnała ukochanego męża. Teraz w mediach pojawiła się informacja o poważnej chorobie aktorki. Gwiazda "Lokatorów" po śmierci ukochanego straciła wolę życia?

Ewa Szykulska
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER / EAST NEWS

Ewa Szykulska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która może pochwalić się imponującym dorobkiem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Gwiazda "Hydrozagadki" i "Potopu" świetnie odnalazła się w rolach komediowych, widzowie pokochali między innymi jej kreację w serialu "Lokatorzy". Niestety, 73-latka musiała zmierzyć się z rodzinną tragedią. W grudniu 2021 roku pani Ewa pożegnała ukochanego męża, co nadal ma bardzo przeżywać. Niestety, jak informuje "Super Express", sama ciężko zachorowała.

Ewa Szykulska ciężko chora. Aktorka o problemach ze zdrowiem i samotności

Dziennikarze tabloidu postanowili skontaktować się z Ewą Szykulską. Okazuje się, że mimo przyjęcia szczepionki aktorka zachorowała na grypę, którą bardzo ciężko przechodzi.

- Niestety, jeszcze nie było takiego dnia, żeby w tym roku spotkało mnie coś miłego. Od 16 dni zdycham. Mam dość tej ponad 16-dniowej choroby w samotności. Najzwyklejsza grypa, na którą byłam we wrześniu szczepiona. Robię wszystko, co mogę, żeby znaleźć czas dla siebie i pomyśleć chociaż przez godzinę dziennie o swojej psychice i stanie zdrowia. O tym, co przede mną i za mną - poinformowała.

Tabloid przekazał niepokojące wieści, powołując się na wypowiedzi znajomych aktorki. Szykulska po śmierci męża miała stracić chęć do życia. Sama aktorka jednak zdradziła, że mimo tragedii nadal cieszy się życiem.

- Kocham życie pomimo wszystkich traum, które mnie otaczają. To się zdarza każdemu, takie psikusy sprawia los. Jednak byłam otoczona dobrymi ludźmi - oceniła.

Pani Ewie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Redakcja poleca

Ewa Szykulska - gwiazda polskiego kina i teatru

Ewa Szylulska związana była z wieloma polskimi teatrami, pojawiała się między innymi na scenie warszawskiego Teatru Syrena, Teatru Współczesnego we Wrocławiu czy Scenie na Piętrze w Poznaniu. Na swoim koncie ma role w takich kultowych produkcjach jak "Kariera Nikodema Dyzmy", "Jan Serce" i "Vabank". W 2019 roku dołączyła do obsady "Leśniczówki", gdzie wciela się w postać Heleny. Od 2022 roku gra także Mirę Kornacką w komediowej serii "Mój agent". Zagrała także w teledyskach do kultowych przebojów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" oraz "Prześliczna wiolonczelistka".