Obserwuj w Google News

Była Colina Farrella atakuje Bachledę-Curuś. Nie przebiera w słowach

2 min. czytania
04.04.2023 11:16
Zareaguj Reakcja

Małżeństwo Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś to już przeszłość. Chociaż od czasu do czasu plotkuje się o napiętych relacjach byłych partnerów, sami zainteresowani nie potwierdzają tych doniesień. Colin i Alicja powstrzymują się od komentarzy. W przeciwieństwie do innej eks sławnego aktora. Była Farrella wbiła szpilę polskiej gwieździe.

Była Colina Farrella atakuje Bachledę-Curuś. Ujawniła krępujące fakty
fot. ROBYN BECK/AFP/East News, WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś poznali się w 2008 roku, podczas pracy na planie filmu „Ondine”. Szybko nawiązali ze sobą dobry kontakt i po czasie zaczęło między nimi iskrzyć. Wywołali falę plotek, o romansie, które okazały się prawdziwe.

Alicja jest jedną z piękniejszych aktorek, z jakimi przyszło mi pracować, jednak nie ma mowy o żadnym romansie – komentował dawniej w rozmowie z „Na Żywo” Farrell.

Można pokusić się o stwierdzenie, że nie mówił prawdy. Wkrótce wyszło na jaw, że z polską gwiazdą łączyło go coś więcej niż przyjacielskie relacje.

Owocem ich związku jest syn Henry Tadeusz, który dziś jest ogniwem spajającym życia Alicji i Colina. Para rozstała się w zgodzie i do dziś konsekwentnie dzieli się obowiązkami związanymi z wychowaniem nastoletniego już dziecka.

Redakcja poleca

Była partnerka Colina Farrella uderzyła w Alicję Bachledę-Curuś

Zanim związał się z polską gwiazdą, Colin Farrell wdał się w płomienną relację z Emmą Forrest, reżyserką i scenarzystką, która stoi za filmami „Untogether” i „Your Voice in My Head”. W 2008 roku Forrest miała cieszyć się względami aktora. Później się to zmieniło.

Colin stracił zapał i przestał angażować się w relację ze scenarzystką. Po pewnym czasie związał się z Bachledą-Curuś, co podobno bardzo zabolało jego poprzednią partnerkę.

Emma Forrest wydała książkę „Twój głos w mojej głowie”, w której wyraźnie dała upust swojej frustracji. Nawiązała między innymi do początków znajomości Farrella i polskiej aktorki. Jej zdaniem Alicja podrywała irlandzkiego gwiazdora od samego początku. Przy jednej okazji miała rzucić w jego stronę jednoznaczny komentarz, który nie uszedł uwadze Forrest.

Pojawiła się aktorka o smukłym ciele i oczami koloru dojrzałych trufli, żartując, że jest gotowa go przelecieć. Powiedział: „Nareszcie!”. Bo niby co miał powiedzieć? - czytamy w książce.

To jednak nie wszystko. Forrest napisała, że Polka padła przed nią i Colinem na kolana, przepraszając go za swoje zachowanie.

Czuję się upokorzona tym, co powiedziałam. Jesteście parą - miała powiedzieć Alicja.
Nie, kochanie. Nic między nami nie ma. Absolutnie nic - podobno oznajmił Colin.

Zobacz także: Colin Farrell znowu jest singlem. Nie miał czasu dla Kelly MacNamary?

Źródła: RadioZET.pl/Na Żywo