Obserwuj w Google News

Colin Farrell znowu jest singlem. Nie miał czasu dla Kelly MacNamary?

2 min. czytania
24.03.2023 14:38
Zareaguj Reakcja

Według medialnych doniesień Colin Farrell i Kelly MacNamara nie są już parą. Aktor i menadżerka zespołu U2 spotykali się od 2017 roku. Czy chęć robienia kariery wygrała w ich przypadku z uczuciem?

Colin Farrell
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Colin Farrell to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Na swoim koncie ma role w takich kinowych hitach jak "Miami Vice", "Raport mniejszości" czy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Oczy filmowego świata ponownie zwróciły się na irlandzkiego gwiazdora w ostatnich latach. Rola Pingwina w nowym "Batmanie" została ciepło przyjęta przez widzów i krytyków, a za kreację w "Duchach Inisherin" był nominowany do Oscara 2023 dla najlepszego aktora. W Polsce o Colinie mówi się także ze względu na dawny związek z Alicją Bachledą-Curuś, z którą ma syna. Od 2017 roku Farrell łączony był z kolei z Kelly MacNamarą. Według najnowszych medialnych doniesień ta relacja to już przeszłość.

Colin Farrell i Kelly MacNamara rozstali się. Były partner Alicji Bachledy-Curuś znowu jest singlem

Jak poinformował "The Sun", Colin Farrell i Kelly MacNamara wspólnie podjęli decyzję o zakończeniu związku. Powodem miała być niemożność pogodzenia wspólnego życia z zawodowymi obowiązkami obu stron. Aktor w ostatnim czasie robi zawrotną karierę, jego była partnerka także nie może narzekać na brak zajęć. MacNamara należy do grupy menadżerskiej zespołu U2.

- Colin jest na topie dzięki roli w "Duchach Inisherin". Spędził miesiące, pracując nad tym filmem, po tym, jak zagrał w "Batmanie", w którym wcielił się w Pingwina. Jego harmonogram odcisnął swoje piętno na związku z Kelly. Między nimi nie ma złych emocji, ale utrzymywanie romantycznego związku, gdy twój grafik jest tak napięty, jest trudne do zrealizowania - czytamy. 

Farrell sam przyznał, że obowiązki zawodowe wpływały na jego związek.

- Moja dziewczyna w swojej pracy też dużo podróżuje, więc często mijamy się jak przepływające w nocy statki - opowiadał w rozmowie z Ellen DeGeneres.

Redakcja poleca

Colin Farrell rozstał się z Kelly MacNamarą. Laureat Oscara zakończył związek

Nie jest tajemnicą, że Colin Farrell jest uznawany za jednego z największych amantów Hollywood. Poza Alicją Bachledą-Curuś aktor spotykał się z takimi gwiazdami jak Angelina Jolie, Britney Spears, Demi Moore czy Carmen Electra. W latach 2000-2001 był w związku małżeńskim z angielską aktorką i piosenkarką Amelią Warner. Rozwiedli się po zaledwie czterech miesiącach, a Colin w wywiadach potwierdził doniesienia o tym, że w trakcie trwania małżeństwa korzystał z usług luksusowych prostytutek.

Miejmy nadzieję, że Farrellowi uda się odnaleźć miłość i połączyć zawodowe sukcesy z udanym życiem prywatnym.