Obserwuj w Google News

Britney Spears wróciła do narkotyków? Rodzina artystki drży. "Umrze z przedawkowania"

2 min. czytania
09.07.2023 11:48
Zareaguj Reakcja

Britney Spears po raz kolejny zmaga się z uzależnieniem od narkotyków? Według medialnych doniesień rodzina gwiazdy boi się, że ta może umrzeć w wyniku przedawkowania metamfetaminy. Ma mieć także poważne problemy z lekami.

Britney Spears
fot. screen: Instagram @britneyspears

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek świata, ale także jedna z najradziej tragicznych postaci światowego show-biznesu. "Księżniczka popu" ma za sobą załamanie nerwowe, ubezwłasnowolnienie przez sąd i batalię z ojcem, który sprawował nad nią prawną opiekę. Mężczyzna miał kontrolować córkę, odmawiać jej dostępu do pieniędzy, szpiegować, a nawet zakazać zajścia w ciążę. Wolność odzyskała w 2021 roku, rok później wzięła ślub z ukochanym Samem Asgharim i wydawało się, że jej życie wróciło na właściwe tory. Niestety, najnowsze doniesienia mediów sugerują, że przed Britney kolejny trudny okres.

Britney Spears uzależniona od narkotyków? Gwiazda miała wrócić do nałogu

Wśród licznych problemów Britney Spears często przewijał się temat narkotyków. Gwiazda miała być uzależniona od metamfetaminy, o czym informowali jej synowie oraz były partner. Według informacji zagranicznych mediów Kevin Federline nadal utrzymuje, że piosenkarka nie może poradzić sobie z nałogiem, a jej życie może być w niebezpieczeństwie. 

- Synowie gwiazdy, Sean Preston i Jayden James, martwią się, że ona umrze z przedawkowania tak jak brytyjska piosenkarka Amy Winehouse (...)  Kevin jasno dał do zrozumienia, że ma nadzieję, że ktoś ujawni sytuację, tak jak ją widział, ponieważ byłby to sposób na uzyskanie pomocy dla Britney - czytamy w magazynie "You".

Z kolei portal TMZ donosił, że Britney Spears ma także problem z lekami.

Redakcja poleca

Britney Spears w coraz gorszym stanie? Piosenkarka ma mieć problem z lekami

Źródło portalu donosiło o niepokojącym zachowaniu Britney Spears. Artystka ma mieć problem z dawkowaniem leków, co ma prowadzić do pogorszenia jej stanu psychicznego. To dlatego w mediach społecznościowych mają pojawiać się dziwne nagrania i rozbierane zdjęcia gwiazdy.

- Często nie śpi przez całą noc, śpi w ciągu dnia i ma w sobie dużo złości. Britney bierze leki, które ją pobudzają i nie bierze leków, które ją stabilizują. Jedyną osobą, która może pomóc Britney, jest teraz ona sama. Musi poprosić o pomoc - czytamy.

Miejmy nadzieję, że jeśli Spears rzeczywiście ponownie wpadła w szpony nałogu, pozwoli sobie pomóc.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo).