Obserwuj w Google News

Katarzyna Nosowska wyśmiała Caroline Derpienski. Ta odpowiedziała. „Żałosny kicz”

4 min. czytania
07.07.2023 11:59
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Nosowska opublikowała w sieci materiał, który rozbawił internautów do łez. Zdaniem wielu osób gwiazda parodiuje w nim Caroline Derpienski. Celebrytka zareagowała, uderzając w wokalistkę.

Katarzyna Nosowska wyśmiała Caroline Derpienski
fot. SGP/Sipa USA/East News/Instagram/@nosowska.official/screen

Katarzyna Nosowska wielokrotnie pokazała, że ma do siebie duży dystans, a jej poczucie humoru często jest doceniane przez fanów. Wokalistka Hey opublikowała ostatnio bardzo nietypowy materiał reklamowy. To nie produkt, a wymyślona do niego historia zaskoczyła i rozbawiła wszystkich do łez. Gwiazda ubrana jest w czerwoną suknię, na szyi ma wyrazistą biżuterię i opowiada łamaną polszczyzną o swoim przyjeździe z USA do Polski. Zauważa, że po ponad trzech miesiącach mieszkania w Stanach Zjednoczonych nie pamięta już dobrze rodzimego języka.

Postać polskiej celebrytki, która mówi o swoich planach zabiegów estetycznych, zachwyciła internautów. Wiele osób dopatruje się w tym odniesień do Caroline Derpienski, która w mediach zaistniała jako Polka, która „robi karierę modelki w USA”. Okazuje się, że samozwańcza gwiazda również dostrzegła te podobieństwa i nie szczędziła Katarzynie Nosowskiej złośliwości.

Katarzyna Nosowska wyśmiewa się z Caroline Derpienski?

Katarzyna Nosowska, przedstawiając się jako „Kate Nosauski” opowiada o tym, jak pobiła Stany Zjednoczone, stając się tam wielką gwiazdą i zdobywając fortunę. W wypowiedziach Nosowskiej nietrudno zauważyć odniesienia do niedawnego wywiadu, którego Caroline Derpienski udzieliła na łamach Pomponika. Padły tam m.in. słynne stwierdzenia, że nie wychodzi z domu, kiedy nie ma na sobie stylizacji za co najmniej 50 tysięcy dolarów.

- Nie wychodzę z domu, jak mam na sobie mniej niż 50 tys. dolarów. Przede wszystkim jest to mój sposób bycia. Ja, jeżeli na przykład leżę w taniej piżamie w łóżku, czuję się źle, dosłownie jak jakiś Karol spod mostu – mówiła wtedy Derpienski.

Do tego m.in. odniosła się Katarzyna Nosowska w swoim prześmiewczym, parodystycznym materiale, który zaprezentowała w dwóch częściach.

- Jestem w tej chwili jakby przy obejściu, prywatnie, po prostu tak jak jestem w domu, tak, jak ja się po prostu ubieram w domu – czyli bardzo skromnie, wręcz jestem hm… e (tu Nosowska udaje, że musi przypomnieć sobie wyraz) skrępowana tym, że jest aż tak skromnie. Nawet bym powiedziała, że to jest bieda – powiedziała „Kate Nosauski”. – To jest jeden z moich najskromniejszych strojów. To jest w przeliczeniu na polskie jakieś 3,5 miliona dolarów, a nie dolarów, przepraszam, 3,5 miliona złotych. Przepraszam, że ja tak skromnie – żartowała wokalistka.

Redakcja poleca

Pod wpisem pojawiły się setki komentarzy od fanów ubawionych nietypową kreacją Katarzyny Nosowskiej. Kilka słów od siebie pozostawiły też m.in. Katarzyna Zielińska i Sandra Kubicka. Pierwszy wpis z „Kate Nasauski” skomentowała także Joanna Przetakiewicz, a na jej komentarz zareagowała właśnie Caroline Derpienski.

- No i jak Cię nie KOCHAĆ? – napisała Przetakiewicz.

Na to Derpienski zareagowała stwierdzeniem, że to nie dystans, a kicz.

Ja jej bynajmniej nie pokochałam. To nie dystans do siebie, a żałosny kicz

– odpowiedziała jej jawnie niezadowolona z parodii Derpienski.

Caroline Derpienski uderza w Katarzynę Nosowską

To jednak był tylko początek, bo na Instagramie Derpienski zamieściła obszerną wypowiedź, w której zwraca się do Katarzyny Nosowskiej, nazywając ją babcią i zarzucając jej, że ma na jej punkcie obsesję.

- Nie od dziś wiemy, kochani, że polskie babcie mają do mnie słabość, obsesję oraz szukają fejmu. Jedna z nich dzisiaj nawet próbowała być jak Caroline, zrobiła operacje plastyczne, kupiła perukę i próbowała mówić jak prawdziwa Amerykanka. Jednak Caroline jest tylko jedna, a babcia zawsze pozostanie babcią – napisała Derpienski.

Potem zwróciła się do Nosowskiej, wyjaśniając jej, co znaczy kariera.

- Zacznijmy od tego, babciu K., że karierą na świecie nie jest liczba follow, a pozycja w branży, znajomości, eventy, w jakich bierzesz udział, twój lifestyle, sukcesy zawodowe itd. Zapewne też chciałabyś pozować na czerwonych dywanach w Cannes, być zapraszana na eventy przez matkę Elona Muska i Philippa Pleina oraz być zawsze gwiazdą pokazów w Miami, Hollywood, ale powtórzę jeszcze raz — Caroline jest tylko jedna. Każda osoba, która próbowała się na mnie wybić, dotychczas za dużo nie ugrała (...).  Życzę odrobiny pokory, samokrytyki i spojrzenia w lustro oraz zajęcia się prawdziwą pracą, dzięki której może kiedyś kupisz ten wymarzony bilet do Ameryki – Derpienski pouczyła Katarzynę Nosowską.

Po tym „uderzeniu” Nosowska, publikując drugi materiał z rzeczoną reklamą, odniosła się do zarzutów samozwańczej gwiazdy.

- Part 2 - ostatnia. Bo za radą Pani Caroline spojrzałam w lustro, odoperowałam plastycznie twarz i idę do prawdziwej pracy, już dziś wieczorem. Skończyło się babci sranie :) Ale to po kawce, kawkach – odparła.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Nosowska zamieściła w sieci materiał, w którym prześmiewczo odnosiła się do różnych ciekawych "zjawisk" czy wypowiedzi, zaobserwowanych w przestrzenis medialnej. Na przykład skrytykowała wpis Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę", czy też wyśmiała stylizację Kim Kardashian z jednej z gal.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl