Obserwuj w Google News

Basia Kurdej-Szatan w śniadaniówce! Poprowadzi program z mężem

2 min. czytania
15.11.2022 12:44
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan dostała pracę w programie śniadaniowym. Była gwiazda "M jak miłość" będzie miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej poranny show. Towarzyszyć jej będzie Rafał Szatan. W której śniadaniówce pojawi się Basia Kurdej-Szatan? 

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan straciła posadę w telewizji po głośnym skandalu z postem o Straży Granicznej. Aktorki nie ma już w "M jak miłość", wcześniej odebrano jej programy rozrywkowe w TVP, m.in. "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Potem jednak gwiazda odnalazła się w roli prowadzącej "Projekt Cupid" w TTV, gdzie występowała razem z Przemysławem Kossakowskim. Teraz fanów aktorki czeka kolejna niespodzianka - Basia Kurdej-Szatan pojawi się w roli gospodyni porannego show. 

Redakcja poleca

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi program śniadaniowy

Jak podaje "Presserwis", Barbara Kurdej-Szatan została prowadzącą programu śniadaniowego "Poranny rogal" w Zoom TV. Aktorce będzie towarzyszył mąż, Rafał Szatan. 

Wiadomość potwierdziła na instagramowym profilu producentka programu Beata Harasimowicz ze Story Production. "Nasza Rogalowa rodzina się powiększa" - napisała pod wspólnym zdjęciem z Szatanami. 

Pierwszy odcinek "Porannego rogala" z udziałem Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana Zoom TV pokaże 23 listopada 2022 r. W sumie zaplanowano pięć wydań z duetem.

W nadawanym codziennie poza weekendami "Porannym rogalu" w Zoom TV w roli prowadzących występują pary gwiazd, które komentują bieżące wydarzenia i przeprowadzają rozmowy. Gospodarzami byli już m.in. Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Sławomir i Kajra, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy z Kabaretu pod Wyrwigroszem, Katarzyna Pakosińska z mężem oraz Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru.

Myślicie, że Szatanowie zrobią konkurencję "Pytaniu na śniadanie" i "Dzień dobry TVN"?

Będzie konkurencja dla DDTVN i PnŚ. Powstaje nowy program śniadaniowy

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News