Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Tańcu z gwiazdami"? Jest odpowiedź

2 min. czytania
15.11.2022 10:53
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawią się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Para prezenterów TVP zdradziła, co sądzi o pomyśle wystąpienia w tanecznym show Polsatu. Czy pojawią się w nowej edycji?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER /EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są obecnie najbardziej medialną parą polskiego show-biznesu. Duet prowadzących "Pytania na śniadanie" wywołał ogromny skandal, publicznie przyznając się do związku. Ich miłość rozkwita w cieniu krytyki i medialnych ataków ze strony między innymi Pauliny Smaszcz. Nie brakuje jednak osób, które kibicują miłości prowadzących. Nie jest tajemnicą, że medialny szum jeszcze zwiększył popularność Kasi i Maćka. Pojawiły się plotki, że zakochani mogliby pojawić się w nowej odsłonie " Tańca z gwiazdami".

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Tańcu z gwiazdami"? Zakochani skomentowali plotki

O ewentualny udział w "Tańcu z gwiazdami" Cichopek i Kurzajewskiego zapytał portal Jastrząb Post. Niestety, Katarzyna, która ma już na swoim koncie zwycięstwo w programie, nie wybiera się do niego po raz drugi.

- Ja bardzo dziękuję. Już Kryształową Kulę zdobyłam – powiedziała Kasia. Ja trenerem? Chyba troszkę poniosła cię wyobraźnia, ale miło mi, choć ten etap już mam za sobą - stwierdziła jednoznacznie.

Taneczny parkiet nie kusi także Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz nie narzeka na brak zawodowych wyzwań i zamierza skupić się wyłącznie na pracy w TVP. Treningi i występy w "Tańcu z gwiazdami" z pewnością zajęłyby mu zbyt wiele czasu.

- Mamy sporo planów zawodowych, choćby te najbliższe. Za tydzień rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze, będę jednym z prowadzących studio w Warszawie, to jest miesiąc ciężkiej pracy non stop. Nasz kalendarz związany z tym, co mamy do zrobienia w TVP jest już i tak bardzo wypełniony i cieszy nas to, że możemy otwierać kolejne projekty - przyznał.

Fani zakochanych gwiazd Telewizji Polskiej z pewnością będą mieli wiele okazji, by oglądać parę na ekranie. Może jeszcze kiedyś zatańczą przed kamerami.