Obserwuj w Google News

Królikowski ostro odpowiada Koterskiemu. "Odważne, jak na byłego heroinistę"

Anna Skalik
3 min. czytania
18.04.2023 21:05
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski nie przebierał w słowach, komentując wypowiedź Miśka Koterskiego na temat rzekomo łączących ich zamiłowań do narkotyków. Zarzucił koledze hipokryzję, kpiąco odnosząc się do jego wewnętrznej przemiany i odrodzonej religijności.

Antek Królikowski odpowiada Miśkowi Koterskiemu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS/TRICOLORS/EAST NEWS

Antoni Królikowski w ostrych słowach odniósł się do niedawnego komentarza Miśka Koterskiego. Przypomnijmy, że Koterski w podcaście "WojewódzkiKędzierski", mówiąc o swojej narkomańskiej przeszłości, wypalił, że wie, co zażywa Królikowski. Stwierdził, że widzi wiele podobieństw pomiędzy sobą, a Antkiem. Trudno się dziwić, że aktor Vegi nie pozostawił tego bez komentarza. Dosadnie podsumował słowa Koterskiego.

Antoni Królikowski ostro opowiada Miśkowi Koterskiemu

Antek Królikowski na łamach Pudelka dosadnie, choć niechętnie, zareagował na słowa Miśka Koterskiego. Nie przebierał w słowach i stwierdził, że po raz kolejny jest pomawiany.

- Nie lubię komentować takich spraw, a już w szczególności wypowiadać się publicznie na temat znajomych bliższych czy dalszych, ale w tej sytuacji, gdy po raz kolejny jestem pomawiany i wykorzystywany do rozgłosu wokół kogoś, nie pozostaje mi nic innego - zaczął Antek.

W kolejnych słowach stwierdził, że porównanie, które popełnił Misiek Koterski, jest nietrafione i wręcz absurdalne. Przy tym Antek nie owijał w bawełnę, punktując narkotykową przeszłość kolegi z branży i odcinając jednocześnie od zażywania tak zabójczych substancji, z jakimi miał do czynienia Misiek.

- Bardzo odważne słowa jak na byłego heroinistę. Ja, w przeciwieństwie do Michała, nie miałem do czynienia z tak zabójczymi substancjami… - stwierdził Antek.

- To chore, że nawet w obliczu zatrzymania przez policję, badań pod kątem wszystkich narkotyków i wykryciem jedynie THC w mojej krwi, jestem porównywany do takich osób jak Misiek. Porównywanie heroiny do marihuany jest równie absurdalne, co wyobrażenie ze mógłbym, a raczej chciałbym zagrać kiedykolwiek "młodego Koterskiego" w filmie na podstawie jego biograficznego wywiadu… - skomentował Antoni Królikowski.

Królikowski apeluje do Koterskiego i wypomina mu hipokryzję

Antoni Królikowski przyznał, że w przeciwieństwie do Koterskiego, w jego przypadku nie można mówić o uzależnieniu, co cenić mieli biegli.

- W dodatku moje ostatnie badania psychiatryczne prowadzone przez dwóch biegłych sądowych jednoznacznie wykazały, że nawet od marihuany nie jestem uzależniony, a jedynie wspomagam leczenie - ocenił.

Redakcja poleca

Na koniec Antek zaapelował do Miśka Koterskiego i w dość kpiący sposób odniósł się do jego wielkiej duchowej przemiany, zarzucając mu hipokryzję. Stwierdził, że kolega celowo o nim wspomniał, by podnieść zainteresowanie wokół siebie - i być może także swojej książki.

- Na koniec chciałbym zwrócić się do Miśka. Jeszcze kilka miesięcy temu byłeś ze mną i Izą na koncercie w Lublinie. Miałeś wiele okazji ku temu, aby powiedzieć mi te twoje przykre słowa w twarz, może wtedy zrozumiałbyś, jak krzywdzące dla mnie jest to porównanie. Wykorzystywanie mojego trudnego czasu do robienia wokół siebie szumu celem promocji własnej biografii jest po prostu słabe - przekazał.

Cieszę się jednak że odnalazłeś spokój w Bogu i przy jego pomocy pokonałeś swoje problemy. Jednak jako tak gorliwy katolik chyba powinieneś zastanowić się nad hipokryzją, której dopuszczasz się w takim działaniu. Gdybyś na przyszłość chciał porozmawiać, masz mój numer - podsumował Antek Królikowski.

Ciekawe czy Michał Koterski zdecyduje się na to odpowiedzieć.