Obserwuj w Google News

Michał Koterski nago. Aktor bez ubrania apeluje do fanów. "Musicie spróbować" [FOTO]

2 min. czytania
10.02.2023 11:26

Fani Michała Koterskiego prawdopodobnie nie spodziewali się, że zobaczą go na zdjęciu, na którym jest zupełnie nagi. Aktor bez ubrania relaksuje się i do tego samego namawia internautów.

Michał Koterski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Michał Koterski zyskał popularność dzięki rolom w takich produkcjach jak "Dzień Świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" czy "Gierek". Od 2009 roku możemy oglądać go jako Henryka w serialu "Pierwsza miłość". O popularnym Miśku było także głośno ze względu na jego uzależnienie od alkoholu i narkotyków oraz burzliwy związek z Marcelą Leszczak. Aktor i modelka po narodzinach syna rozstali się, ale dali sobie drugą szansę i obecnie ich związek ma układać się dobrze. Koterski w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem ze wspólnej wycieczki z rodziną. Co ciekawe, aktor pozuje na nim kompletnie nagi.

Michał Koterski opublikował nagie zdjęcie. Tak odpoczywa z rodziną

Na profilu Michała Koterskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało niemałą konsternację. 43-latek pozuje w saunie zupełnie nagi, zakrywa się jedynie witkami służącymi do prozdrowotnego "biczowania". Ten sposób relaksu polecił także swoim fanom.

- Byłem ostatnio z Marcelką i z Frysiem w cudownym miejscu pod Warszawą. W domku na wodzie nad Narwią. Mieści się tam też domek na drzewie i glamping, czyli domek pod kopułą. Mega klimatyczne miejsce, domki w pełni wyposażone i cieplutkie, a jeśli ktoś nie lubi gotować i chce poleniuchować, to tuż obok mieści się hotel i wiele restauracji gdzie można zjeść wyśmienite posiłki. Ale to, co najlepsze to sauna na wodzie i cudowni właściciele, którzy robią mega saunowanie, rytuały i to, czego pierwszy raz spróbowałem - witkowanie. Nie wiecie co to ? Musicie spróbować, ja czułem się po tym cudownie i mogę wam z całego serca polecić to miejsce na wspaniały wypad z rodziną lub romantyczny wyjazd we dwoje, choćby na Walentynki - czytamy.

Internauci błyskawicznie zareagowali na zdjęcie Koterskiego bez ubrania. Nie zabrakło zabawnych komentarzy, ale także słów krytyki.

Redakcja poleca

Michał Koterski nago. Internauci komentują rozbierane zdjęcie aktora

Wierni fani Michała Koterskiego po raz kolejny docenili dystans i poczucie humoru aktora, pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Niebezpieczne te gałązki chyba.

- Używaj życia, bo wgrałeś na loterii.

- Przepiękne zdjęcie. Jest tu sentyment i nowoczesność - czytamy.

Nie zabrakło także osób, którym zdjęcie Miśka się nie spodobało. Wytykano mu, że takie zdjęcia nie przystoją osobie, która otwarcie i często mówi o swoim nawróceniu i wierze w Boga.

- Co za idiota!

- Tak gadasz o Jezusie, a takie zdjęcia.

- Wstyd takie zdjęcia dodawać.

- Da się to odzobaczyć? - piszą użytkownicy sieci.

A jak wam podoba się Michał w stroju Adama?