Obserwuj w Google News

Marcela Leszczak i Misiek Koterski przeszli razem piekło. Zostawił ją dla innej

Patryk Wołosz
2 min. czytania
22.12.2022 15:36
Zareaguj Reakcja

Marcela Leszczak i Misiek Koterski przeszli razem bardzo wiele. Choć ich miłość wielokrotnie wystawiana była na próbę, potrafią się ze sobą porozumieć, chociażby w kwestii wychowania dziecka. Jakiś czas temu Marcela wyznała, że chciałaby, by po jej domu biegała gromadka pociech. Czy kolejne dziecko przypieczętuje ich związek?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski przeszli razem piekło. Zostawił ją dla innej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Historia związku Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak jest pełna zwrotów akcji. Aktor "Dnia świra" i gwiazda " Top Model" poznali się przed przedstawieniem teatralnym, w którym grał Koterski. Większość osób potrzebuje czasu, by poczuć się komfortowo w towarzystwie potencjalnego partnera lub partnerki, ale nie on. Misiek Koterski nie marnował ani chwili. Pomponik.pl informuje, że po niespełna miesiącu znajomości aktor miał już wybrany pierścionek zaręczynowy i zaczynał przysposabiać się do roli ojca.

Misiek Koterski Marcela Leszczak i Syn Fryderyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ich syn, Fryderyk, przyszedł na świat w 2017 roku. Koterski i Leszczak nie potrafili jednak odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Misiek, który wcześniej zapewniał, że narodziny pociechy go zmieniły, zniknął z życia Marceli. Życie singla go nie satysfakcjonowało. Po pewnym czasie wrócił do Leszczak...

...A później znowu od niej odszedł. Tym razem szukał szczęścia u boku swojej koleżanki z pracy, Dagmary Bryzek. Nie znalazł go.

— Nasze uczucie było szczere. Powody rozstania wolę jednak zachować dla siebie. Nie jest to żadną tajemnicą, ale wolę, żeby to jednak zostało między nami — tłumaczyła w rozmowie z "Plejadą" Bryzek.

Wtedy Koterski po raz trzeci związał się z Leszczak. Wszystko wskazuje na to, że dziś największe życiowe perturbacje mają już za sobą i są gotowi ułożyć sobie wspólne życie. "Pomponik" donosi, że para wlaśnie przymierza się do zakupu apartamentu. Być może będzie on na tyle duży, by pomieścić nowego członka rodziny...

Redakcja poleca

Marcela Leszczak i Misiek Koterski planują drugie dziecko?

Nic tak nie scala związku, jak wspólne zobowiązanie. Marcela Leszczak wspomniała niegdyś, że marzy jej się stworzenie wielodzietnej rodziny. Marzenia te podziela także Koterski, który od początku namawiał ją, by zdecydowała się na drugie dziecko.

Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów — tłumaczył w wywiadzie dla "Party".

Na razie nic nie wskazuje na to, by Marcela zmieniła zdanie. Wiadomo jednak, że ma wybrane trzy imiona dla córeczki. Na Instagramie zdradziła, że są to: Gloria, Julia i Marcelka.

Choć teraz nie w głowie im powiększanie rodziny, wygląda na to, że związek Leszczak i Koterskiego jest na dobrej drodze do pełnej stabilizacji. Jakiś czas temu na palcu modelki pojawił się drugi pierścionek zaręczynowy. Kto wie, może za jakiś czas podarują Fryderykowi siostrzyczkę?

Zobacz także: Misiek Koterski ostro o walce z nałogiem. Umierał przyjacielowi na rękach

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/Plejada.pl