Obserwuj w Google News

Marcela Leszczak gorzko o karmieniu piersią: „Wstydziłam się”

2 min. czytania
15.12.2022 11:51
Zareaguj Reakcja

Marcela Leszczak jest bardzo aktywna na Instagramie i niedawno wzięła udział w sesji pytań i odpowiedzi, otwierając się przed fanami. Mama 5-letniego Fryderyka zapytana o karmienie piersią powiedziała, że nie wspomina dobrze tego okresu. „Dla mnie karmienie jest czymś abstrakcyjnym” – wyznała.

Marcela Leszczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marcela Leszczak i Misiek Koterski od 2016 roku stanowią dość burzliwy związek, obfitujący w rozstania i powroty. Finalistka 3. edycji „Top Model” zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu relacji z aktorem ogłosiła, że zostanie mamą. Kiedy na świat przyszedł synek pary Fryderyk, media po raz kolejny obiegła informacja o kryzysie w życiu miłosnym celebrytów.

Zobacz także:  Michał Koterski oficjalnie potwierdził plotki. Fani znowu zaskoczeni. "Chorągiewki wieją"

Marcela Leszczak źle wspomina karmienie piersią. „Miałam wyrzuty sumienia”

W zeszłym roku Koterski wdał się w romans z koleżanką z planu „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, Dagmarą Bryzek. Przelotna znajomość szybko dobiegła końca i aktor wkrótce ogłosił powrót do Leszczak. Para zaręczyła się, jednak nie mieszka razem i uczęszcza na terapię.

Staramy się rozwiązywać problemy na bieżąco, chodzimy na terapię i nie jest też tajemnicą to, że mieszkamy osobno. Tak sobie założyliśmy, chcemy zacząć wszystko naprawdę od początku, jak należy. Czy to się uda? Nie wiem. Czy to jest przepis na związek? Czas pokaże. Na razie wszystko trochę po wariacku, ale na szczęście razem

 – powiedział celebryta w rozmowie z magazynem „Wprost”.

Redakcja poleca

Marcela Leszczak doskonale odnajduje się w roli mamy. 5-letni Fryderyk jest dla modelki całym światem i jak przyznała, myśli już o drugim dziecku. Podczas sesji Q&A na Instagramie partnerka Koterskiego została zapytana również, jak wspomina okres karmienia piersią.

Fatalnie, niestety. Dla mnie karmienie jest czymś abstrakcyjnym. Nie lubiłam, nie budowałam bliskości z dzieckiem, wstydziłam się robić to nawet przy Michale

– wyznała szczerze gwiazda „Top Model”.

Leszczak dodała, że zmagała się z poczuciem winy, jednak ten etap ma już za sobą.

- Podziwiam kobiety, które karmią piersią, poważnie. Chciałabym mieć inaczej, ale nie mam. Wtedy miałam wyrzuty sumienia, ale zrozumiałam, że nie to zbudowało naszą więź i nie czyni mnie złą matką – podsumowała.

A Wy co myślicie o karmieniu piersią?

RadioZet.pl/”Wprost”