Obserwuj w Google News

Koterski wie, co zażywa Królikowski: "Tak samo zrujnowałem swoje życie"

3 min. czytania
18.04.2023 09:53
Zareaguj Reakcja

Michał Koterski wypowiedział się na temat zachowania swojego kolegi po fachu - Antoniego Królikowskiego. Opowiedział o swojej narkomańskiej przeszłości. Twierdzi, że wie, jakie używki stosuje Królikowski.

Michał Koterski, Antoni Królikowski
fot. Pawel Wodzynski/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Koterski jest znany z tego, że zmagał się z uzależnieniem. Postanowił wykorzystać swoją fachową wiedzę, by odnieść się do kontrowersyjnych zachowań Antoniego Królikowskiego.

Michał Koterski o Antonim Królikowskim 

Aktorski klan Królikowskich cieszył się sympatią opinii publicznej. Początkowo wydawało się, że Antonii Królikowski pójdzie w ślady swoich rodziców i wujka. W ostatnich kilkunastu miesiącach towarzyszą mu rozmaite dziwne zachowania, które spotykają się z głośną krytyką - od pomysłu na organizowanie w czasie wojny walki sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina, przez naganne zachowania wobec swojej byłej partnerki Joanny Opozdy i ich dziecka po problemy z prawem.

Redakcja poleca

Młody Królikowski ma zszarganą opinię i za każdym razem, kiedy wydaje się, że już niczym negatywnym nie zaskoczy, wyskakuje z kolejnym skandalem. Aktor niedawno został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem narkotyków. Jak podaje o2.pl, sprawa Królikowskiego jest bliska doświadczeniom innego swego czasu kontrowersyjnego aktora - Michała Koterskiego. Był on gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W rozmowie w "WojewódzkiKędzierski" Koterski wyznał, że w młodości miał bardzo podobne doświadczenia.

Po prostu ta historia jest bardzo podobna do mojej, jeśli chodzi o substancje, jakie przyjmuje. Myślę, że jeśli on by się z tego wydostał, jeśli by wykonał ogromną pracę i dokonał przemiany, to myślę, że za parę lat, w trzeźwym życiu mógł to rewelacyjnie zagrać.

Koterski uważa, że wie, jakie środki psychoaktywne zażywa Królikowski. Nie zdradził szczegółów na antenie, ale pewne sytuacje mówią jasno, o które narkotyki chodzi. Gwiazdor "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" patrzy na swojego kolegę po fachu i doskonale rozumie miejsce, w którym Królikowski się znajduje. Podkreśla, że jedyna droga ratunku, to odejście od nałogu.

Antek jest naprawdę zdolnym aktorem. Dzisiaj jak na niego patrzę, to niestety widzę siebie z tamtych lat, bo tak samo zrujnowałem swoje życie. Chodzi mi o to, w czym on teraz tkwi, nie chcę się rozwijać na ten temat, bo to jest jego życie. 

Miejmy nadzieję, że słowa Koterskiego dotrą do Królikowskiego.

Redakcja poleca

Michał Koterski: młodość pełna narkotyków

Podczas rozmowy Wojewódzki zasugerował, że życiorys Koterskiego nadaje się na filmową biografię. Michał pochodzi z rodziny, w której uzależnienie jest silnym problemem. Przejął więc pewne mechanizmy, które uznał za naturalne. Jego ojciec - reżyser Marek Koterski, jest alkoholikiem. Michał Koterski bardziej niż w alkoholu gustował w narkotykach. Substancje psychoaktywne pojawiły się dość szybko w jego wieku. Młode lata spędził na imprezowaniu. Wkrótce uzależnił się od narkotyków i wielokrotnie trafiał na odwyk. 

Łącznie zażywał zakazane środki przez 20 lat. Od 8 lat jest czysty, w czym pomaga mu wiara. Od rzucenia nałogu nie ukrywa, że jest osobą wierzącą.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17:00 do 19:00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania
  • dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

RadioZET.pl/o2.pl