Zamknij

Anna Wendzikowska w gorącym kadrze. Pokazała za dużo?

29.11.2022 20:44

Anna Wendzikowska znów podgrzała atmosferę. Gorący kadr, który zawisł na Instagramie wprawił internautów w zachwyt. "Życie jest teraz" — zapewniła była gwiazda TVN.

Anna Wendzikowska w gorącym kadrze. Pokazała za dużo?
fot. VIPHOTO/East News

Po burzliwym rozstaniu z programem "Dzień dobry TVN" Anna Wendzikowska stara się na nowo odnaleźć spokój.

Podążam trudną drogą, którą otworzyła przede mną moja depresja i już jestem na tym odcinku, gdzie zaczęło być pięknie. Ale praca nas sobą nigdy się nie kończy... Czy już po depresji? Cóż, nadal jestem pod opieką specjalistów, ale nie, nie mam już ochoty skakać z okna i widzę już sens… — napisała nie tak dawno na Instagramie gwiazda.

Zobacz także: Anna Wendzikowska jak anioł szybuje nad Bali i przechodzi rytuał oczyszczenia

Anna Wendzikowska pozuje na plaży. Co za widok!

Nic nie służy człowiekowi tak jak krótki urlop. Anna Wendzikowska wie to bardzo dobrze. Była gwiazda TVN udała się na Bali, gdzie zażywa kąpieli słonecznych, regeneruje sił i nabiera motywacji.

W życiu nie ma nic oprócz życia... Każda chwila jest cenna. Nie marnuj jej na rozpamiętywanie przeszłości albo martwienie się o przyszłość... Życie jest teraz! — czytamy w ostatnim instagramowym wpisie Wendzikowskiej.

Jednak nie tylko mądre i inspirujące słowa dały fanom Anny Wendzikowskiej powód do zachwytu. Zdjęcie, które celebrytka wrzuciła na Instagrama, wprawiło ich w osłupienie. Anna pozwoliła się uwiecznić w obcisłym stroju kąpielowym z bardzo dużym dekoltem. Uwagę przykuwa także stylowa chustka, którą gwiazda zakryła głowę. Ten kadr to prawdziwa petarda!

—Co za figura; Masz perfekcyjne ciało — pisali fani.

loader

Źródła: RadioZET.pl