Obserwuj w Google News

Anna Mucha pokazała się w skąpym stroju. Fani: „Słabo to wygląda”

2 min. czytania
18.01.2023 15:28
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha pochwaliła się w mediach społecznościowych relacją z wakacji. Jej mocno wycięty kostium nie przypadł do gustu obserwatorom. „Widać te 42 lata” – napisał jeden z „fanów”. Celebrytka postanowiła ostro zareagować i nie pozostawiła przytyków bez odpowiedzi. Wybrnęła?

Anna Mucha
fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

Anna Mucha od lat uchodzi za jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. Ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, „Pitbull. Nowe porządki” czy „Miłość, seks & pandemia”. Widzowie mogą kojarzyć gwiazdę również z roli Magdy w popularnym serialu „M jak miłość” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej.

Zobacz także:  Anna Mucha opowiedziała o świątecznej traumie. Zaatakowała polski rząd

Anna Mucha wybrała się na wakacje z ukochanym. Pokazała się w skąpym stroju

Prywatnie Mucha jest partnerką Jakuba Wonsa, którego poznała w trakcie pracy nad spektaklem „Letni dzień”.

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie „ustrzelił”

– poinformowała osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z „Fleszem”, gdy w 2020 roku media obiegła informacja o „nowej” miłości celebrytki.

Zakochani wybrali się niedawno do Hawany, gdzie oddawali się błogiemu wypoczynkowi w luksusowym hotelu czy spędzali czas w otoczeniu pięknych krajobrazów.

Kuba, wyspa jak wulkan gorąca. Były przygody, są efekty, będą zdjęcia i stories. Są też przemyślenia. Hawana mnie zaskoczyła. Ostatnio byłam tutaj 15 lat temu (...). Hawana jest kolorowa na zdjęciach, ale zdjęcia nie oddają szarej, biednej, rozpaczliwej i smutnej rzeczywistości

– relacjonowała gwiazda „M jak miłość” na Instagramie.

Nie zabrakło też zdjęć w zjawiskowym kostiumie kąpielowym.

Redakcja poleca

Anna Mucha skrytykowana na swój wygląd. Postanowiła odpowiedzieć

Skąpo wycięty strój wywołał wiele kontrowersji – nie zabrakło komplementów, ale pojawiły się też dosadne słowa krytyki. Anna Mucha często pada ofiarą przykrych komentarzy, z którymi bezkompromisowo się rozprawia. Tak było i tym razem.

Widać te 42 lata, z czego 25 jazdy na CC. Słabo to wygląda
Petarda jak zawsze, tylko czemu reklamujesz krem do zmarszczek, a sama, pomimo używania go, masz zmarszczek co niemiara?

 – zaczepiali celebrytkę bezczelni internauci.

- A dzień dobry panie Karolu! Jak się cieszę, że pan do mnie wpadł! Jest pan wspaniałym mężczyzną! Taki spostrzegawczy, inteligentny, dociekliwy! Skarb! A jak już coś powie, to kobieta czuje się zauważona, ważna i dopieszczona! Jak pan to robi!? Zastanawiam się nawet czy syna nie wychować na pana wzór! Pana mama musi być z pana dumna! Takiego wspaniałego syna urodziła!

– odpowiedziała, nie dając wyprowadzić się z równowagi.

Myślicie, że "uprzejmość" to dobry sposób na hejterów?

RadioZet.pl/"Flesz"

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen