Obserwuj w Google News

Mucha zganiona za post w dniu pogrzebu Emiliana Kamińskiego. "Żałosne, pani Anno" [FOTO]

2 min. czytania
05.01.2023 19:48
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha nie uczestniczyła w pogrzebie Emiliana Kamińskiego, z którym grała w "M jak miłość". Aktorka od ponad tygodnia podróżuje po Stanach Zjednoczonych z partnerem Jakubem Wonsem. Gdy tłumy żegnały na Powązkach jej serialowego ojca, ona... pokazała pupę. 

Anna Mucha
fot. TRICOLORS/East News

Anna Mucha kontynuuje podróż po USA i ani myśli o powrocie do zimnej Polski. Niestety, ze względu na wcześniej zaplanowany wyjazd aktorka nie mogła pojawić się na pogrzebie Emiliana Kamińskiego, którego 4 stycznia na Powązkach żegnały tłumy. 

Anna Mucha była poruszona śmiercią swojego serialowego ojca z "M jak miłość". Gdy w drugi dzień świąt potwierdzono druzgocącą wiadomość, jako jedna z pierwszych zamieściła na Instagramie pożegnalny post. - Emilian, dziękuję - napisała pod zdjęciami ślubu Madzi Marszałek i dodała: Wszystkich nas osierociłeś. 

Redakcja poleca

Anna Mucha odsłoniła pupę w dniu pogrzebu Emiliana Kamińskiego

Publikacja aktorki z dnia pogrzebu Emiliana Kamińskiego już nie została tak ciepło przyjęta jak ta, w której gwiazda żegnała dyrektora Teatru Kamienica. Anna Mucha wstawiła zdjęcia z rejsu, na których widać jej nagie uda. Część followersów uznała, że nie jest to odpowiedni moment na udostępnianie takich fotek. 

W takim dniu (pogrzeb serialowego ojca) mogła się pani powstrzymać 

Usuń to zdjęcie, kobieto, chociażby z udawanego szacunku dla wielkiego aktora, którego pogrzeb był w chwili, kiedy publikowałaś goły tyłek

Żałosne, pani Anno...

Mucha nie dała się sprowokować i nie odniosła się do żadnego z komentarzy. Faktycznie jest się o co oburzać? 

Cichopek płacze w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko przez śmierć Emiliana Kamińskiego