Obserwuj w Google News

Alicja Majewska pierwszy raz odniosła się do plotek o mężu. Była szczera

2 min. czytania
13.11.2022 15:38
Zareaguj Reakcja

Alicja Majewska postanowiła odnieść się do pojawiających się od lat plotek. Jak podaje portal se.pl, Majewska zdradziła, co ją łączy z Włodzimierzem Korczem, z którym od lat dzieli scenę.

Alicja Majewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Alicja Majewska pierwszy raz szczerze odniosła się do plotek o mężu. Artystka od lat mierzyła się z pogłoskami, że łączy ją coś z Włodzimierzem Korczem, z którym występuje na scenie. Trenerka "The Voice Senior" postanowiła w końcu skomentować ich relację.

Zobacz także:  The Voice Senior 4: znamy datę premiery nowej edycji. Widzów czekają spore zmiany

Alicja Majewska pierwszy raz odniosła się do plotek o związku z Włodzimierzem Korczem

Alicja Majewska ma obecnie 74 lata, jednak nie zamierza przechodzić na emeryturę. Artystka regularnie pojawia się w telewizji i występuje na estradzie, przez co jej życie prywatne budzi zainteresowanie fanów. Trenerka "The Voice Senior" postanowiła założyć TikToka, by być jeszcze bliżej jej sympatyków.

Redakcja poleca

To właśnie tam postanowiła wyjawić prawdę na temat swojego męża. Wielu obserwatorów było zaskoczonych. Okazuje się, że myśleli oni, że Majewska jest w związku z Włodzimierzem Korczem, z którym od lat wspólnie występuje.

A to on nie jest mężem?! - dopytywali.

Majewska opublikowała serię nagrań, w których przyznała między innymi, że Włodzimierz Korcz tworzy szczęśliwy związek z Elżbietą Starostecką. Poniżej można zobaczyć jedno ze wspomnianych filmów.

Alicja Majewska: kto jest jej mężem?

Alicja Majewska w latach 1972–1984 była żoną konferansjera Janusza Budzyńskiego. Ukochany artystki zmarł w 1990 roku. Od tego momentu niewiele wiadomo na temat jej życia uczuciowego. Z Włodzimierzem Korczem łączy ją jedynie praca. Majewska i Korcz pracują wspólnie ponad 40 lat. 

Zobacz takżeMarek Kondrat zarabia fortunę. Zbił majątek na reklamach

RadioZET.pl/se.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS