Obserwuj w Google News

Izabella Krzan zdradziła swój sekret. To dlatego tak wygląda?

Patryk Wołosz
1 min. czytania
13.11.2022 13:25

Izabella Krzan jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Gospodyni "Pytania na śniadanie" wśród widzów uchodzi za prawdziwą piękność. Teraz wyznała, czemu zawdzięcza swoją urodę.

Izabella Krzan zdradziła swój sekret. To dlatego tak wygląda?
fot. Jan Bielecki/East News

Uroda potrafi otwierać drzwi do kariery, na przykład w modelingu. To właśnie wygląd pozwolił Izabelli Krzan wystartować w konkursach piękności, dzięki którym zdobyła popularność.

Redakcja poleca

Kariera Izabelli Krzan

Zaczynała jako nastolatka. W 2011 roku Krzan wzięła udział w konkursie o tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Wygrana w tym plebiscycie sprawiła, że młoda Izabella nabrała wiatru w żagle i zaledwie pięć lat później zajęła pierwsze miejsce w konkursie Miss Polonia. Stamtąd powędrowała na antenę TVP2, gdzie spełniała się w roli reporterki. Od tamtej pory jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Widzowie mogą kojarzyć ją z takimi programami jak "Koło fortuny", "Czar par" i "Pytanie na śniadanie".

Gwiazda TVP szczerze o swojej urodzie

Izabella Krzan nie lubi leniuchować. Znacznie lepiej niż na kanapie czuje się na siłowni. W wywiadzie z Plejadą powiedziała, że zdarza jej się trenować nawet cztery razy w tygodniu. Przyznała jednak, że nie przywiązuje dużej wagi do pielęgnacji, ponieważ... może sobie na to pozwolić.

Mamo, tato, dziękuję wam za geny, dziękuję za to, co mi daliście – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Wygląda na to, że gwiazda TVP należy do grona szczęśliwców. Nie każdy przecież może sobie pozwolić na porzucenie codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Zobacz także: Sydney Sweeney była prześladowana. Nie zrezygnuje z nagich scen

Źródła: RadioZET.pl, Pejada