Obserwuj w Google News

Aleksandra Kwaśniewska wróciła do Polski. Ma smutne wieści

2 min. czytania
23.11.2022 13:59
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach celebrowali niedawno 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji para wybrała się do słonecznej Portugalii, gdzie planowali spędzić upojne chwile. Romantyczny wyjazd został jednak przerwany, a zakochani musieli wrócić do Polski. Celebrytka ogłosiła na Instagramie fatalną wiadomość.

Aleksandra Kwaśniewska
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Aleksandra Kwaśniewska popularność zdobyła dzięki sławnym rodzicom. Aleksander Kwaśniewski do dziś wspominany jest jako najlepszy prezydent naszego kraju, a jego żona Jolanta Kwaśniewska uchodzi za wzór postępowania pierwszej damy. Córka prezydenckiej pary szybko wybiła się w świecie show-biznesu – gościła w licznych programach telewizyjnych oraz ma na swoim koncie udział w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie występowała u boku Rafała Maseraka.

Zobacz także:  Rafał Maserak zbulwersowany werdyktem w „Tańcu z gwiazdami”. Dosadnie skomentował

Aleksandra Kwaśniewska musiała wrócić do Polski. Podupadła na zdrowiu

Prywatnie celebrytka jest szczęśliwą żoną muzyka Kuby Badacha, z którym świętowała ostatnio 10. rocznicę ślubu. Para zdecydowała się na wyjazd do Portugalii, gdzie miała spędzić miłe chwile i naładować baterie na kolejne miesiące ciężkiej pracy.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Okazało się, że zakochani wrócili już do kraju, a Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z fanami przykrą informacją.

Informuję, że zgodnie z umową, rozpoczęłam wczoraj (na stories) depeszowanie wsteczne z Portugalii, żeby Wam polecić to i tamto, więc zapraszam. A jeśli sami chcecie się podzielić tym i tamtym, to zachęcam tutaj, nie w wiadomościach do mnie, bo mnie tam przypominam, nie ma, więc nie skorzystam.

 – obwieściła na swoim instagramowym profilu.

Redakcja poleca

Gwiazda podzieliła się z obserwatorami swoim aktualnym samopoczuciem – zmiany temperatur i porywisty wiatr dały się jej we znaki. Córka pary prezydenckiej przyznała, że nie czuje się najlepiej.

Jestem w Warszawie, poję się ziółkami i idę na rekord w zużyciu chusteczek higienicznych na jednego mieszkańca

– przekazała fanom smutną wiadomość.

Mamy nadzieję, że stan zdrowia Aleksandry Kwaśniewskiej wkrótce się poprawi i znów będziemy mogli podziwiać celebrytkę na ekranach telewizorów.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS