Obserwuj w Google News

Ola Kwaśniewska zdradziła małżeński sekret. Niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu

2 min. czytania
21.11.2022 19:58

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu. Niestety musieli też zmierzyć się z wieloma plotkami. Pojawiły się doniesienia, że para przechodzi kryzys i jest na granicy zakończenia relacji. Ola Kwaśniewska nie wzięła do siebie domysłów. Teraz zdradziła tajemnicę swojego małżeństwa.

Aleksandra Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub 22 września 2012 roku. Wydarzenie było hucznie opisywane w mediach, a każda rocznica tej uroczystości również jest przypominana przez portale plotkarskie. Małżeństwo nie jest zbyt wylewne w udzielaniu wywiadów i dzieleniu się życiem prywatnym, dlatego co jakiś czas wybucha plotka o rozstaniu gwiazdorskiej pary.

Zobacz także:  Ola Kwaśniewska i Kuba Badach rozstają się? Jest oficjalny komentarz

Aleksandra Kwaśniewska zdradza tajemnicę pożycia małżeńskiego

Ola Kwaśniewska dość często mierzy się z plotkami o rozstaniu. W jednym z wywiadów wspominała, że nawet wizyta w kancelarii dotycząca zwykłej porady wzbudza ogromne poruszenie. Media rozdmuchały ten temat i pisały o podpisaniu intercyzy.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają za nic plotki i wolą skupić się na sobie. Dbają o własne szczęście i sukcesywnie pielęgnują miłość. „Fakt” zapytał córkę Aleksandra Kwaśniewskiego, jaki jest przepis na udane małżeństwo.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET

- Moja uniwersalna rada dla wszystkich, zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie, to po prostu nie ma czego zbierać – tłumaczyła żona Kuby Badacha.

Redakcja poleca

- Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem – skwitowała Ola Kwaśniewska.

RadioZET.pl/Fakt.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS