Obserwuj w Google News

Ola Kwaśniewska wyznała, że jest chora. Internauci wzruszeni jej nagraniem

2 min. czytania
18.11.2022 12:39
Zareaguj Reakcja

Ola Kwaśniewska zaniepokoiła wyznaniem na Instagramie. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego wyznała, że zachorowała i chce sobie dodać otuchy nagraniem, które przygotowała. 

Ola Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska regularnie komunikuje się z internautami w mediach społecznościowych. Prowadząca "Miasta kobiet" przeważnie zamieszcza pogodne wpisy i relacje, w których chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami. Ostatnio jednak Ola Kwaśniewska udostępniła post o chorobie, czym zaniepokoiła swoich obserwatorów. 

Redakcja poleca

Ola Kwaśniewska poinformowała o chorobie

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich wyznała, że obecnie nie jest u niej najlepiej ze zdrowiem. Ola rozchorowała się i narzeka na samopoczucie. Nie chciała jednak zdradzić, co konkretnie się z nią dzieje. 

Na szczęście choroba Oli Kwaśniewskiej nie jest na tyle wyczerpująca, by pozbawić gwiazdę siły do aktywności na Instagramie. 41-latka postanowiła wykorzystać czas choroby i przeczesała albumy z wakacji, a następnie zmontowała w uroczy filmik. Jak przyznała, lubi w czasie choroby wrócić pamięcią do momentów, w których czuła się najlepiej. 

- Jak zawsze w chorobie, udałam się na emigrację wewnętrzną i przypominam sobie momenty, kiedy czułam się zgoła inaczej. I nic nie poradzę, ale ja tak naj naj naj to czuję się w podróży, w takiej na przykład Portugalii, jak w czerwcu, więc wrzucam tu, żeby pamiętać, że życie bywa tak fajne, jak przejazd karuzelą na wesołej świni - wyznała. 

Followersom byłej prezydentówny pomysł bardzo się spodobał, a część postanowiła, że też sprawi sobie taki filmik, jak będzie miała dołek. Przy okazji popłynęły do chorej Oli Kwaśniewskiej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.