Obserwuj w Google News

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach rozstają się? Jest oficjalny komentarz

2 min. czytania
12.11.2022 13:44
Zareaguj Reakcja

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach przechodzą kryzys? W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia na temat związku córki Aleksandra Kwaśniewskiego i znanego muzyka. W końcu prowadząca "Miasta kobiet" odniosła się do krążących informacji.

Ola Kwaśniewska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub we wrześniu 2012 roku. Uroczystość, na której zjawiła się plejada znanych osobistości, była wówczas najgłośniejszym wydarzeniem w polskim show-biznesie.

Para uchodzi za wyjątkowo zgraną, lecz od pewnego czasu krążą plotki o rzekomych problemach małżonków. Według doniesień Ola Kwaśniewska i Kuba Badach mają przechodzić kryzys, a nawet brać pod uwagę rozstanie, jeśli mimo podjętych prób nie uda im się poprawić relacji. Czyżby nad kolejną polską parą zebrały się ciemne chmury? 

Redakcja poleca

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają kryzys?

Plotki o małżeńskich perturbacjach wielokrotnie docierały do uszu Oli Kwaśniewskiej, ale prowadząca "Miasta kobiet" do tej pory nie reagowała. Zapytana w ostatnim wywiadzie o rzekomy kryzys przyznała, że mąż czasami czyta jej plotki o ich związku i oboje pokładają się ze śmiechu. Ale bywają newsy, które jej nie bawią. 

Czasem jest tak, że mimo że to są bzdury, to gdzieś to nas ukłuje i traci się energię na coś, co nie jest tego warte. Więc ja w ogóle już od wielu lat nie wchodzę na portale plotkarskie i to jest sfera, która w tej chwili jest poza mną - powiedziała Ola w rozmowie z JastrząbPost. 

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego zapewniła, że w jej małżeństwie z Kubą Badachem układa się jak należy, a o kryzysie nic im nie wiadomo... Dodaje, że według kolorowej prasy ich związek rozpada się już od 11 lat, czyli prawie od samego początku. Jak widać, nie ma w tym cienia prawdy, lecz biorąc pod uwagę plagę rozstań wśród polskich gwiazd, zainteresowanie Olą i Kubą nie dziwi. 

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach zakończyli związki m.in. Joanna Opozda i Antek Królikowski, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Filip Chajzer i Małgorzata Walczak, Maffashion i Sebastian Fabijański oraz Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Miejmy nadzieję, że do końca roku to smutne grono nie powiększy się o kolejne znane pary.